Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Były dwie misje podobne do tej którą opisujesz.
- skakanie z Andromedy na chatę Madd Dogga
- Wyskok z Dodo do Shamala
ale żadna z nich nie miała samochodu akcji :/
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Tak.

Próbowałem zarejstrować się na tej stronce http://www.max3d.pl/ jednakże jest to niemożliwe. Cały czas wyskakuje błąd, że źle przepisuje kod z obrazka :/
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Wyłączyłem, lecz problem nadal ten sam :/
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Windows 7 Ultimate 64Bit.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Bardzo spodobał mi się sposób konwersji modeli z różnych gier do San Andreas więc sam spróbowałem coś zrobić. Zaopatrzyłem się w 3DS Max'a 2009 ( Trial ) oraz Kam's Script. Wszystko było by OK, gdyby nie jeden szkopuł. Gdy wybieram " Import " Nie mam do wyboru formatu 3RD w którym 3D Ripper zapisuje swoje modele. I nie mam jak tego zobaczyć w 3DS Maxie :/

Podczas uruchamiania Max'a wyskakuje mi taki błąd:

http://fotofotki.pl/pliki_img/l7z66x115jz1gy4tmrqt

Nie wiem czym to jest spowodowane, i czy to wina właśnie tego błędu. Prosze o pomoc.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Czyli że wolisz procek jako kaloryfer w domu niż normalne działanie? Jeżeli sprawa była by tak krytyczna nie patrzałbym na takie pierdoły jak czas pobierania SP3.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Również polecam zainwestowanie w nowego procka, skoro on Ci tak się grzeje to więcej pomysłów nie mam. Możesz jeszcze kupić dodatkowe chłodzenie lecz czy jest sens?
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Za dużo, pasta ma mieć grubość karty kredytowej, a nie portfela :)
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Takie coś również by mi odpowiadało, jeżeli znajdziesz poradnik spróbowałbym takie coś zrobić.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Siemka

Czy jest jakiś sposób aby poprzez CLEO można było włączyć jakiś film np. wciskam klawisz 1 i włącza mi się film. Jeżeli jest taka możliwość chciałbym poznać opcode bądź kawałek skryptu dzięki któremu osiągnę taki efekt, jeżeli znacie jakie parametry ma posiadać film (ilość FPS, format oraz gdzie go wkleić) to również proszę o podzielenie się wiedzą :)
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Poszukuję programu 3DS Max z 2009 roku, linki dla mnie mogą być z kąd kolwiek. Potrzebuję go gdyż chcę się pobawić 3D Ripperem, mam wersję Trial z 2012 lecz on nie obsługuje plugina z 3D Rippera. Obszukałem już cały internet i znalazłem, lecz najwyraźniej nie jest to wersja Trial gdyż chce klucza przy odpalaniu... Więc, jeżeli ktoś z Was mas wersję Trial 3DS Maxa z 2009r. (i może zuploadować dla mnie już zainstalowaną wersję) bądź wie skąd wyczarować linki, byłbym wdzięczny :)
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ostatnimi czasy spodobało mi się modelowanie za pomocą Google Sketchup 6 udało mi się wykonać całkiem fajny domek, lecz chcę go wstawić do San Andreas, wiem że potrzebny jest 3Ds Max (posiadam z 2010r.) oraz Kams Script (dodatek który mogę ściągnąć w każdej chwili).

Jak zapisać model z GS6 tak aby 3Ds go odczytał? Jakie wykonywać następne kroki aby móc ujrzeć model w grze? Na te pytania właśnie oczekuję odpowiedzi.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
No i mnie w zasadzie działa. Przydała by się jeszcze komenda na usunięcie plików ( np. konsoli Sparka, plików modelu i tekstur i całej reszty) bo nie chcę żeby mi to zostawało w folderze.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jak sądzę termoprzewodzącą, a jakiej firmy to raczej obojętnie. Jednak ja polecam coś z firmy Arctic, sam mam (zapłaciłem około 11 zł) a procek się nie grzeje
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Toyota Supra rzecz jasna się pokaże.
Miasta nie mamy zamiaru zmieniać - zbyt dużo roboty i masa straconego czasu.
Były dwa podobne mody: " GTA Unlimited Drift " (ruskie) " GTA Tokyo Drift " (chyba również ruskie), a chcę aby powstał podobny mod jednakże wykonany przez polaków ;)
Created & Powered by MakG