Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ok :) Częśto nie bywam tutaj na forum więc napisz co i jak mam zrobić żeby tam Cię umieścić i będzie git :D
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jeżeli Zotak albo ktokolwiek mógłby zrobić krótki tutorial jak to zrobić to było by exxtra mam na mysli zrobienie takiej instalki o jaką mi chodzi czyli edycja plików img Bo ten Spark Console niezbyt dla mnie zrozumiały jest.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Install Creator przypadł mi do gustu, szkoda tylko że nie obsługuje edycji plików img :/
Będę musiał próbować ze Sparkiem.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Właśnie przypomniało mi się że Sanny Builder ma bardzo ciekawą instalkę gdyż w procesie przygotowawczym można wybrać które części chce się zainstalować ( bibliotekę CLEO itp) i tylko zaznacza sie ptaszkiem :) Może wiecie przypadkiem w czym takie coś można zrobić?

Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam.

Kiedyś widziałem tutaj taki temat, teraz nie mogę go znaleźć dlatego piszę drugi ale mniejsza z tym.

Poszukuję jakiegoś programu dzięki któremu będę mógł zrobić instalkę (głównie dla GTA SA) np. podmiana plików w gta3.img, lub zwyczajne podmienianie plików w folderach. Było by na prawdę super gdyby takowy program obsługiwał również edycje pliku carcols.dat oraz handling.cfg . Przydała by się również opcja wpisania umowy licencyjnej bądź coś podobnego :)

Wiem, że jestem wymagający lecz po prostu piszę to co jest mi potrzebne.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Oj tam nie kłóćcie się :)

PS: Mnie obrazki Silenta bardzo się podobają. Gdy je zobaczyłem lałem ze śmiechu xD
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jeżeli Ci chodzi o auta typu Muscle i takie stare jak dodge challenger 69 raczej nie ma poniżej 350 koni :D ale mogę się mylić.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
dodge challenger 69 - nie jest bardzo podobny aczkolwiek może Ci się spodobać.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Mam, wszystko mam powpisywane bo inaczej jak sadze byłby crash przy ładowaniu, a takowego nie mam.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Wiem że ten temat był już na tym forum niejednokrotnie ale teraz gdy znalazłem inny sposób na dodanie zupełnie nowego auta do gry pojawił się pewien problem, otóż nie mogę do niego wsiąść. Wszystko zrobiłem wg poradnika na internecie z którego kiedyś również korzystałem i wszystko działało do 5 min gry kiedy SALA wyrzucał błąd. Teraz nie korzystam z SALA tylko MoreVechicles. Próbowałem na dwóch modelach aut, lecz problem jest ten sam. Żadnych innych modów nie posiadam (no może prócz taksówki ale ona nie ma tutaj nic do rzeczy). Dodam jeszcze że do oryginalnych aut moge bez problemów wsiąść. Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły, bardzo proszę o ich podanie :)
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Dzięki. Okazało się że trzeba użyć tego opcoda.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam. Mój problem polega na prędkości jazdy samochodu. Ustawiłem sobie taksówkę i gdy do niej wsiądę jako pasażer ma mnie zamieść pod wyznaczone miejsce lecz szybciej bym tam doszedł niż dojechał tą taksówką. Wszystko brałem z TEGO PORADNIKA

Z początku myślałem że to wina maksymalnej prędkości pojazdu więc ustawiłem zamiast 15 to 100, nic nie pomogło więc zdesperowany ustawiłem na 1000, a efekt żadny. Ciągle porusza się z prędkością ślimaka. Czy to na GS czy to na ulicy.

Czy jest może jakieś rozwiązanie tego? Chciałbym aby taksówka nie jechała "psychicznie" tylko no w miarę z przepisami ale jednocześnie przyspieszyła bo jak wyżej napisałem - pieszo ją wyprzedzam,a to nie jest normalne.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam.

Chcę stworzyć Checkpoint i gdy gracz w niego wejdzie i wciśnie klawisz E wyskoczy Menu z opcjami do wyboru. Samo Menu mam już gotowe lecz nie mogę zrobić aby ten Checkpoint zaczał normalnie działac.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Sądzę iż Silent napisał " bardzo skomplikowane " zamiast całej takiej instrukcji ponieważ jest to bardzo dużo pisania. Zakładam że jest tam masa skryptów, plików dat jak i być może języka programowania i sądzę że prędzej by się pokazał taki tutorial jak to zrobić niż opis w jednym temacie.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
A więc poszukuje programu do podglądu animacji w GTA San Andreas. Nie posiadam 3Ds Maxa oraz innych programów do modelowania i posiadać nie będę. Chce jakiś programik w którym będę mógł wyświetlić sobie animację, oraz żeby pisało nazwe tej animki.
Created & Powered by MakG