Strona główna
Witaj, nieznajomy!

Advanced Game Speed Control Mod

Advanced Game Speed Control Mod

Autor:
Jachu123
Dodane przez:
Dodane dnia:
Ostatnia aktualizacja:
Pobrań:
1406
Ocena:
Modyfikacja pozwala ustawić skalę czasu, czyli, krótko mówiąc, szybkość gry.
Dostępnych jest 5 poziomów szybkości gry:

  • Najwolniejsza prędkość czasu - swego rodzaju tryb "Bullet Time", różnica między wystrzałem pocisku z M4, a trafieniem jest równa powyżej 1.5 sekundy.
  • Wolniejsza prędkość czasu - również coś w stylu "Bullet Time", poziom jest szybszy od poprzedniego i bardziej przystępny do poruszania się w grze.
  • Wolna prędkość czasu - czas wolniejszy od standardowego mniej więcej o połowę.
  • Normalna prędkość czasu - standardowa prędkość gry.
  • Czas przyspieszony - czas płynie znacznie szybciej, dlatego można sobie skrócić czas podróży na piechotę lub w samochodzie.
0000-00-00 00:00:00
0000-00-00 00:00:00
http://www.gta-mhttp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpgodhp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpgttp://www.gta-mohhttp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpgttp:http://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpg//www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpgds.pl/public/images/avatars/nonehttp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpghttp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpg.jpgs.pl/public/imahttp://www.gta-modshttp://www.gta-mods.pl/public/images/avatars/none.jpg.pl/public/images/avatars/none.jpgges/avatars/none.jpg
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG
Wszelkie prawa zastrzeżone