Strona główna
Witaj, nieznajomy!

Regulamin

Ogólne zasady


 1. Szanuj innych użytkowników serwisu.
 2. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta. Nieprzestrzeganie tej zasady doprowadzi do usunięcia wszystkich kont danego użytkownika.
 3. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie sporadycznych wiadomości drogą e-mail.
 4. Nie używaj wulgaryzmów, szczególnie w stosunku do innych użytkowników.
 5. Pisz zgodnie z przyjętymi zasadami pisowni języka polskiego. Dopuszczalne są sporadyczne błędy językowe, stylistyczny oraz interpunkcyjne, ale nagminne łamanie tego punktu regulaminu będzie skutkowało usuwaniem postów/komentarzy zawierających przesadnie dużo błędów.
 6. Zabronione jest reklamowanie innych stron. Nie dotyczy to sekcji specjalnie do tego przeznaczonych.
 7. Pytania o szerokim zakresie zadawaj na forum.
 8. Publikując treści w obrębie strony oświadczasz, że jesteś ich autorem lub masz prawo do ich dystrybuowania oraz wyrażasz zgodę na bezterminową publikację w obrębie tej strony internetowej.
 9. Użytkownicy wraz z rejestracją wyrażają zgodę na otrzymywanie sporadycznych wiadomości e-mail z informacjami o nowościach w naszym i partnerskich serwisach.
 10. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


Forum


 1. Jeśli pomylisz się w swoim pierwszym poście, nie pisz drugiego. Zamiast tego, użyj opcji "edytuj" w celu poprawienia błędów.
 2. Jeśli zadałeś pytanie i uzyskałeś na nie satysfakcjonującą Cię odpowiedź, oznacz odpowiedni post jako pomocny. /public/images/gallery/pomocny_post
 3. Jeśli chcesz zadać pytanie nie związane bezpośrednio z toczącą się dyskusją, załóż kolejny temat.
 4. Nazwa tematu powinna krótko przedstawiać jego treść. Np. zamiast "Problem ze skryptem", powinieneś napisać coś w stylu: "Zmiana koloru pojazdu".
 5. Nie używaj starych tematów do zadawania pytań odnośnie innej kwestii. 1 problem - 1 temat.
 6. Nie proś o przesłanie rozwiązania problemu na adres e-mail, Gadu Gadu, czy inne prywatne formy komunikacji.


Kary

Za nieprzestrzeganie regulaminu grożą różnego rodzaju kary. Jej wyznaczenie zależy wyłącznie od danego administratora/moderatora. Możliwe kary:

 1. Ostrzeżenie wpisane. Za otrzymanie trzech ostrzeżeń można otrzymać bana. Jego czas zależeć będzie od stopnia wykroczeń.
 2. Odebranie punktów. Za nagminne pisanie nie na temat lub po prostu spamowanie mogą zostać odebrane punkty. Ich ilość zależy od osoby egzekwującej karę.
 3. Usunięcie konta.
 4. Ban tymczasowy.
 5. Ban permanentny.
Created & Powered by MakG
Wszelkie prawa zastrzeżone