Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Ok dzięki xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
No mógłbym ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać, co najmniej wciągnę kogoś do projektu i ktoś mi to zrobi ;)

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Chce zrobić aby nie było standardowej policji i ich aut chcę aby policjantami byli ludzie z mafii Triad i jeździli jeepami i ciężarówka wojskowymi jak to zrobić ??

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Daj go kto będzie miał to ściągnie ale na twoim miejscu zrobił bym że można by było kupować różnego rodzaju update np. nacisnę X wyskoczy mi menu i do kupienia będzie Skrócony czas regeneracji i więcej punktów regeneracji na sekundę wtedy by to było niezłe xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Spróbuj przez
Kod:

0226: $ZYCIE = actor $PLAYER_ACTOR health 
$ZYCIE += 1
0223: set_actor $PLAYER_ACTOR health_to $ZYCIE

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
http://www.youtube.com/watch?v=WZsPeW28GMg Jak coś to nie ja stworzyłem ten tutorial żeby nie było nie domówień :P

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
weapon.dat w katalogu Data. Otworzyć można notatnikiem powinno sie udać ale nigdy nie testowałem :D

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Użyłem małego generatora i nasz bohater może się nazywać Ralph Brain (ksywa Drunken Indian) a jego brat John Brain (ksywa John Tank Bastard) (Ksywy otrzymali by dopiero po dostaniu się do gangu.

Czy może jednak Sweet i Carl zostają ??

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Na pewno bary, bilard, sklepy z ciuchami, itp.

Mam Jeszce pomysł dorobienia możliwości kupienia czegoś w barze np podchodzi się do lady i wyskakuje menu "Cola, Piwo, Wódka itp" po każdym spożyciu dodawał by się punkt alkoholu nic trudnego poprostu dużo pisania xD

I jeszcze może basen dorobić w map editorze i można go potem oskryptować xD

---------------------------------------------------------------------------------------

http://odsiebie.com/pokaz/5488111---9a08.html

Tu masz przykład skryptu z bronią oczywiście w finalnej wersji było by o wiele więcej sprzedawców otworze bagażnik i zmienię kolor auta xD
Na razie nie można kupić broni ponieważ nie chciało mi się robić menu ale facet pojawia się o 19 a o 6 rano znika xD

Auta ani faceta nie idzie zabić, zapomniałem zamknąć drzwi w aucie :P

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Ja mam taki pomysł aby usunąć Ammo Nation a broń można by kupować gdzieś w ciemnych alejkach po godzinie 19 stało by tam auto z otwartym bagażnikiem i facet jak do którego się podejdzie będzie nam proponował kupno broni (Chyba nawet wiem jak to zrobić chyba xD)

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Lepiej zajmij się robieniem już tego moda a nie udowadniaj co umiesz poślij mi już na PW jaką misje mam zrobić i dokładny jej przebieg a ja postaram się ją zrobić a jak mnie to przerośnie to ci o tym powiem xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Sugestia pozmieniaj imiona bo te są już nudne.

jeśli chcesz mogę wziąć udział w projekcie lecz nie ukrywam że niezbyt mam chęci pracować nad modami ponieważ szybko się irytuje gdy coś nie idzie po mojej myśli ale chętnie spróbuje sił :P

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Czasami się zdarza że napisy się nie wyświetlają po prostu je usuń restartnij GTA a potem je wgraj mi to pomogło xD

-----------------------------

Skoro jesteśmy już przy modyfikacjach pomyślałem że komuś z was może przyda się mój modzik, ile razy byliście na dachu nie mając spadochronu ?? Ten mod nie daje spadochronu lecz możliwość upadku z wysokości i nic nam się nie stanie
Link : Spadnij ale się nie zabij
(Chciałem go wykorzystać w projekcie o infekcji coś jak prototype tylko z inną fabuła ale zawiesiłem projekt)

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
A dokładniej w którym miejscu ??

U mnie wszystko działa sprawdzałem przed chwilą xD
No Dobra to zrobię filmik w najbliższym czasie

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Misja nie jest aż tak dobra więc wolałem się nie upokarzać filmikiem, do następnej modyfikacji postaram się dać jakiegoś screena (jeżeli takowy powstanie) :D

I dzięki że chociaż ty okazałeś zainteresowanie :D

___________________

Created & Powered by MakG