Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Co wy na to żeby na stronie robić co jakiś czas konkursy plan by wyglądał mniej więcej Tak :

- Najlepszy Skrypt (I tu można trochę zawęzić, np. że musi być związany z autami, dodawać nową misje, o interakcje z przechodniami itp.)
- Najlepsza Tekstura ( Tu tak samo jak u góry czyli na przykład najlepszy T-Shirt, czy tam Nóż)
- Najlepszy Model ( I znowu to Samo na przykład Broń czy łóżka itd.)

Nagrody :

1. 25pkt lub Obrazkowy Nick na 1 miesiąc (albo to i to ale nie wiem czy to nie za wiele)
2. 10pkt lub kolorowy nick na miesiąc
3. 5pkt lub kolorowy nick na tydzień
Ilość nagród będzie stosowna do ludzi startujących.
A zwycięzca każdej z kategorii dostanie Tytuł mistrzowski którego będzie musiał bronić xD

Oceną Prac zajmą się moderatorzy i administracja. (Ale wątpie że ich będzie to obchodzić więc chętne Jurii proszę pisać na PW)
Ja za wymyślenie tego chciałbym nadzorować cały przebieg konkursów xD

Dawajcie swoje sugestie na ten temat i napiszcie w jakim konkursie chcielibyście brać udział Skrypt, Tekstura, Model czy może nawet animacja (Napiszcie bo muszę wiedzieć jaki by najpierw zrobić)

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Mi to mało śmiesznych rzeczy stało się ogólnie ale za to mój kolega był z Little Jacob`em w barze a gdy wrócił zaparkował tak że drzwi od strony pasażera zasłaniała ściana no to Jacob dziękuje mu za zaproszenie do baru i po w chwili wali go i wyrzuca z auta żeby mógł wyjść xD (Nie wiem czy to prawda)

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
http://www.youtube.com/watch?v=lc5MRXY7t3A Heart of City xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Aha może że tak :D. Wątpię żeby się dało przynajmniej ja niczego nie znalazłem na necie

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
McDonald

MMA czy Boks ??

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Błąd CRC jest to błąd sum kontrolnych zwykle wynika z uszkodzonego pliku. Więc jak masz grę na gwarancji oddaj ją do sklepu. Napęd Sprawny ?? To jedyne co przychodzi mi do głowy xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Błąd CRC jest to błąd sum kontrolnych zwykle wynika z uszkodzonego pliku. Więc jak masz grę na gwarancji oddaj ją do sklepu. Napęd Sprawny ?? To jedyne co przychodzi mi do głowy xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
No może by pomogło, zawsze można spróbować xD Mógłbyś jeszcze dokładniej ten błąd co dokładnie wyskakuje ??

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Używaj Opcji Edytuj nie Double Postój. Opisz dokładnie ten błąd który ci wyskakuje i może wrzuć link do tego skryptu bo tak jest za mało wiadomości żeby ci mógł ktokolwiek pomóc

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Używaj Opcji Edytuj nie Double Postój. Opisz dokładnie ten błąd który ci wyskakuje i może wrzuć link do tego skryptu bo tak jest za mało wiadomości żeby ci mógł ktokolwiek pomóc

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Narq

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=424961&hl=bogt - spadochron
http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=7606- mod który zmienia przechodniów na postacie z gta 4 i dodatków jak chcesz grać Luisem to musisz jakimś programem się w niego wcielić. Jak nie chcesz się bawić tak programami to po prostu śledź postępy tego moda http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=8143

Odnalezienie tego wszystkiego zajęło mi 5 minut z Google xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Istnieją już serwery z własnymi miastami np. Solair xD lub z większymi miastami to Gta United, Drugim problemem jest serwer gdzie zamierzasz go postawić potrzeba gotówki lub sponsora a ja nie liczył bym na nasze forum xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
CO ?? Trochę to pokręciłeś... Może opisz dokładniej błąd daj jakiegoś screena.
A przedtem ci działał multi ??
I czy dobrze zrozumiałem że nie włączała ci się najpierw a po dodaniu xlive.dll już się włącza tylko że nie idzie grać w sieci ??.

I najważniejsze jak pirat to w sieci nie pograsz xD

___________________

Created & Powered by MakG