Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 Następny
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Co się tutaj ze wszystkimi dzieje? Wszyscy się na FB albo na Insta przenieśli? Jakiś kontakt z MakG jak i resztą ekipy jeszcze istnieje?
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
MEGA-ADDONS

http://mega-addons.xaa.pl/obrazki/banner2

Nasza strona poświęcona jest modyfikacjom do gier, głównie ich udostępnianiem. Jako iż jest to nowo powstały serwis poszukujemy ludzi do naszej ekipy. Głównie uploader"ów i moderatorów.

Mamy zamiar z czasem poszerzać naszą działalność, o nowo dodane modyfikacje oraz gry (gry - prawdopodobnie). Na przyszłość pojawi się u nas możliwość zarobku za uploadowanie. Strona z czasem będzie udoskonalana do coraz to lepszej funkcjonalności.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy takimi jak np. wymiana buttonami/bannerami reklamowymi. Z chęcią przyjmiemy w nasze szeregi ludzi chcących obrać jakąś funkcję (uploader, moderator itp.).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, pobierania modyfikacji które prężnie staramy się udostępniać oraz kontaktu z nami w celu dołączenia do naszej ekipy.
mega-addons.xaa.pl

Kontakt:

NUMER GG:
41152517
9632498

Adres E-Mail:

dadas96@o2.pl
rafal.wypniewski@gmail.com
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Tym pytaniem wzbudziłeś także moją ciekawość. Gdyby zrobili GTA SAS to mieliby tam chyba najwięcej możliwości. Tak duża mapa, wymienione już możliwości, mogliby na tym zrobić całkiem ciekawą fabułę :)
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Problem już rozwiązałem, ale dzięki za odpowiedź :) Za pierwszym razem gdy sprawdzałem czy wszystko dobrze zapisałem w pliku .txd nie zauważyłem, że przed nazwą tekstury jest spacja, dopiero za drugim razem zauważyłem ten błąd..

//Do zamknięcia.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Witam. Tak jak w temacie. Stworzyłem ulicę z SketchUp, przeniosłem do 3DS Max aby ją oteksturować, wrzuciłem do gta3.img, w MapEditor ustawiłem ją w odpowiednim miejscu, widoczne były wszystkie tekstury, zapisałem. Odpaliłem grę i dopiero zobaczyłem, że jedna tekstura się nie wyświetla, zamiast niej widziałem biały kolor. Co mogłem zrobić nie tak? W TXDWorkshop wszystko zaznaczyłem poprawnie, w Map Editor obiekt był normalnie widoczny, dodam, że to nie pierwszy obiekt jaki wrzucałem do gry, w tym wypadku jest to ulica.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Nadałem marker pojazdowi, nie znikają.
Dzięki za pomoc :)
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Jeszcze jedno pytanie. Jeśli w aucie w którym było dwóch aktorów, kierowcę zamieniłem na zwykłego peda a pasażera nie, to czy to auto mogę odnaleźć w trakcie gry, czy zniknie tak jak zwykłe pojazdy po odjechaniu od gracza?
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Witam. Wie ktoś jak zrobić, aby postać którą stworzyłem, zamienić w zwykłego przechodnia który będzie zachowywał się jak każdy normalny ped? Drugie pytanie jest podobne, gdy aktor którego chcę zamienić na peda jest w aucie, to czy po zamianie on będzie tym autem jeździł? Proszę o odpowiedź razem z opcodami które powinienem wykorzystać.
Pozdrawiam.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Byłym wdzięczny za instrukcję.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Witam. Wie ktoś jak zmieniać rozmiar pola w narzędziu Sandbox? Chodzi mi o zmianę wielkości pola które tworzymy za pomocą "From Scratch".
Z góry dzięki :)

PS. Chcę stworzyć nierówny teren, w 3DS Max nic mi nie wychodzi.

Pozdrawiam.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Ładnie to wszystko wygląda. Kiedy, w przybliżeniu, pojazd będzie gotowy?
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Ok dzięki, to wszystko, a nawet za dużo :)
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Witam. Mam parę pytań na które nie znam dokładnej odpowiedzi

1. Wymień podstawowe elementy współczesnej płyty głównej i krótko je scharakteryzuj.
2. Wymień producentów płyt głównych i krótko ich opisz.
3. Czym dla komputera jest płyta główna?
4. Czym fizycznie jest płyta główna?
5. Jakie elementy umieszczone są na powierzchni płyty głównej?

Zad 1 i 2 zrobiłem, 5 też, mógłby ktoś odpowiedzieć na 3 i 4? Co do trzeciego, odpowiedziałem tak:

Płyta główna jest urządzeniem elektronicznym, na którym montuje się najważniejsze elementy, umożliwiając komunikację wszystkim pozostałym komponentom i modułom.

Ale pytanie 4 - dałbym odpowiedź taką samą jak w pytaniu trzecim, ale nie jestem pewny czy byłoby dobrze.

Pozdrawiam, dzięki!
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Dzięki :) Reszty nie trzeba, wydrukuję sobie i trzeba wkuwać :P

// Do zamknięcia
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Tworzę nowy main.scm. Akcja gry toczyć się będzie szczególnie w San Fierro, i mam problem. Gdy zespawnuję w SF gracza, od razu goni go policja. Jak temu zapobiec?
Pozdrawiam.
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 Następny
Created & Powered by MakG