Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Ostanio wkrecil mnie Slipknot jesli lubicie mocne gitarowe brzmienie to cos dla was, czasem poslucham Hip Hopu np. Paktofoniki...
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
jak to czytam to chyba popelnilem blad w punktcie 3, sprawdze potem znowu...
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
A dokladnie co bedzie w tym modzie, jakiegos mappera, skryptera itp juz nie potrzebujesz? (modele to nie wsyzstko xd)
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
usunolem mape znowu, tym razem z jakims niby patchem do tego programu, 1/4 ładowania VC i slychac dziwiek komunikatu i tyle, wciskam esc. i sie wyl. wszystko ;/
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
http://www.filefront.com/12179580/vcmap_cleaner_by_sorup.zip/ <- to ten Map Cleaner do vc co znalazlem, mozliwe ze to ja źle readme przetlumaczylem sobie i mi nie dzialalo cos xd

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=305025 <- to temat o map celanerach do VC
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Witam, chcialem pobawic sie map editorem, ale sa 2 problemy...

1)jak usunac mape z VC skoro nie ma zadnego map cleanera ani nic (tzn. jedno cos znalazlem ale jakos nie dzial)

2)usuwam mape recznie (tak delete file i tak w kolko ;D) i dodam w nowy plik IPL po zapisaniu, wyl. programu i uruchomieniu go ponownie nie wykrywa tego.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Wszystko cacy tylko ze ty przekonwertowales z GTA 3 do SA a ja chce na odwort ;}
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Firmy by wypuscily nowy sprzet

co by bylo gdyby Rockstar sie rospadlo
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
troche sie usmialem, "Co jest nowojorska niemowo?" wyjatkowo mnie rozbawilo tyle ze to nie nowy york tylko Liberty city ;d
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
hmmm szukam jak cos znajde to dam znac pewno komus sie przyda ;]

Edit : Przeinstaluje windowsa, i potem sprobuje przekonwertowac cos z tutkow o SA moze zadziala xD
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Poszukuje poradnika poradnika, jak konwertowac pojazdy z GTA SA do GTA3, wiem ze musze miec 3ds Max'a (mam go)z kams scriptem i txd workshop ale co dalej hmm?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
oki oki dzieki za pomoc, jakos sobie dalej poradze ;]
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
dzieki dzieki dzieki "pomogł" masz u mnie ;D

Edit : a dało by rade aby napis "The Lost" byl na srodku plecow a nie w 2 miejscach?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Pomyślalem ze zmienie Caluda na Miguela ale tu jest klopot, ten skin jest z 2 czesci (twarz, włosy..cała głowa i druga czesc to cala reszta) wiec nie moge miec calej postaci tylko tak na wyrywki czy da sie to jakos połączyc?

oto miguel (DFF i TXD) - http://www.sendspace.pl/file/41X8sKjq/

Juz "mowie" ze probowalem skin twarzy dokladac to skinu ciala ale to nie wygladalo za dobrze ;D

EDIT ; sprobowalem go podmienic za skin (i model) clauda w ciuszkach wieziennych ale mam klopot bo widac podel a nie widac textury co tym razem jest zle?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Z tego co czytalem to sa klopoty z modami do 2.0 ale nie wiem czy dokladnie o CLEO chodzi
Poprzedni 1 2 3 Następny
Created & Powered by MakG