Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Widzialem go, ale nie pobieralem z tego co widzilaem na screenach to tam byla myszka itp jak w sims
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Tak sie zastanawiam, jak sie robi misje w cleo ^^ była by możliwość napisania owego tutka?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
sprawdzilem i tagi w Map Edito'rze wygladaja normalnie (tak jjak je stworzylem) ale w grze ich nie ma , Reinstalne gta sprawdze czy zadziala.

Edit - reinstlowalem gta sa i zainstalowalem moj skrypt , zainstalowalem moje tagi = znikly (a wczesniej byly te orginalne). Moze wstawie ta paczke graffiti i sprwdzisz czy ci dzialaja ?

Edit2 - http://www.wrzuta.pl/pliki/g8fNSzEutM/tags <- to te tagi.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Hmmm nie znalazlem skryotu odpowiadajacego za tagi niestety.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
MAIN , a jak by dalo sie to naprawic bo orginalnego skryptu nie mam to nie mam skad tego skryptu brac.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Stworzylem Tagi wgralem je ale nawet nie bylo widac ich arysow zadnych tagow nie bylo (tez tych do zamalowania) , wgralem zwykle orginalne i dalej ich nei ma nie wiem juz w czym klopot bo skrypt za to nie odpowiada bo wczesniej byly a tera nie ma.Sprawdzilem te Tagi (wypakowalem i sprawdzilem txd workshop'em) wszystkie sa poprawne.

Edit - nie wiedzialem cz dac ten temat do skryptow czy teksur.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Kurcze patrzylem wczoraj ten poradnik nie widzialem ze w nim jest cos o napisach teraz patrze i jest ;d thx
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Tworze nowe linijki w plikach american.gxt , ok sa , ale potem jak je do skryptu wprowadzic znam komende ale jak wybrac ktory dokladnie chce a nawet jak staram sie cos wymyslic to nie wyswietla textu uzywam komendy :

00BC: show_text_highpriority GXT 'XXX' time 3000 flag 1
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Wystarczylo ze to napisales ;] teraz juz sam robie nie myslalem ze to takie latwe a ja jak zawsze szukalem najtrudniejszego sposobu.

Edit - Takie tutki to mogl bys dawac na strone zawsze sie przyda.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Wiem jak wyglada to bo ogladalem te orginalne ale jak zrobic aby w jednej texturce bylo rownoczesnie zwykly i alpha z tym mam klopot no nie wiem , a tak wogole mowiles ze robiles kiedys tagi to ja mam prosbe czy mogl bys zrobic taki tag :

http://images34.fotosik.pl/452/5048388731a3e7c8

o takim kolorze :

http://images31.fotosik.pl/452/4e6c186c4351431d

Taki zygzak podszebny mi do moda bo tu nie bedzie sie zatagowywac tylko zamalowywac a czemu dowiecei sie jak wyjdzie :P
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Mam taki maly klopot bo jak sprawdzalem to graffiti "grove" ma "alpha" jako "grovea' , wypakowalem oby dwa ale gdy zrobie textury to nie moge ich polaczyc w jedna tak jak sa w orginalnych plikach.W czym lezy klopot?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Pracuje nad pewnym modem w MAIN ale tez robie nowe textury na jego potrzeby i tu jest klopot , potrzebuje podmienic malowane "graffiti: przez Cj'a ale gdy je zmieniam to wciaz jest zarys bialego poprzedniego napisu growstreet i ma ono kolry mojego graffii.A przeciez gaffiti nie maja modelu , wiec w czym klopot?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Chce zrobic aby gdy koncze misje pokazywala sie strefa a po wejscu w nia zaczynala misja ale poprostu nie umiem tego zrobic , wiem ze najpierw trzeba zrobic Strefe , petle sprawdzajaca czy gracz szedl w nia ale jak odpalic potem misje?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Kod:
//-------------Mission 0---------------
// Originally: Initial 1

:MISJA
thread 'MISJA' 
$ONMISSION = 1 
Model.Load(#SPECIAL03)
Model.Load(#WMYBMX)
Model.Load(#WMYDRUG)
Model.Load(#WMYCLOT)
Model.Load(#WMYJG)
Model.Load(#BMX)
Model.Load(#BAT)
038B: load_requested_models 
09C7: change_actor $PLAYER_ACTOR skin_to #SPECIAL03


Gdy tak ustawie Upcode to gra sie wczytuje normalnie ale po wczytaniu zostaje czarny ekran , sprobuje w znienawidzonym przezemnie External Script zrobic to.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Mam taki maly klopot , a dokladnie w ktorej czesci umiescic ten upcode w Main czy w kodzie misji?
Created & Powered by MakG