Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 Następny
Postów: 5 Dołączył: 2009-02-01
#
Witam
Mam problem z biblioteką Cleo3. Zacznę od początku:
Kiedyś, czyli jakieś 4 miechy temu, miałem pirata na kompie GTA SA (1.0) i mody CLEO śmigały mi wspaniale i dziwiłem się tym, co nie umieli zainstalować tej biblioteki. W marcu musiałem usunąć GTA SA, a później pożyczyłem płytkę z grą kumplowi. Później znowu zachciało mi się w to grać i pożyczyłem grę Oryginalną (2.0) od innego kolegi i zainstalowałem, a następnie ściągnąłem ze strony http://cleo.sannybuilder.com/ Bibliotekę Cleo. Wszystko miodzio zainstalowałem i nie było żadnych problemów przy instalacji. Gdy kliknąłem na ikonkę GTA, nie pojawiło się nic. Pomyślałem - trzeba mieć wersje 1.0 no to ściągałem różne bajerki do zmienienia wersji, m.in. z GTASITE.PL oraz z tej stronki w temacie podobnym do tego. To również nie pomogło, więc załatwiłem z powrotem piracką płytę i przeinstalowałem GTA i znowu zainstalowałem Sanny Builder (ver. 3.04 i 3.03) oraz ręcznie wgrywałem pliki. Po tym wszystkim doszedłem do wniosku, że gra się nie uruchamia przez plik Cleo.Asi
Co z tym zrobić? Nie wiem co to, ale znalazłem na jakimś forum coś o Asi Loader, więc wrzuciłem do katalogu z grą pliki i coś się podmieniło, ale nic to nie zmieniło. GTA jest czyste - nie ma żadnych innych modów, budynków, aut itp
Postów: 11 Dołączył: 2009-01-20
#
Sproboj usunac GTA San Andreas User Files z Moje Dokumenty, to powinno rozwiazac problem tez to mialem.

___________________
Scripting ?
Nothing for me !
Cuz Im Script Solider :p
Postów: 5 Dołączył: 2009-02-01
#
Nie pomogło
A może to być wina tego, że mam Oryginalnego Windowsa XP Media Center Edition SP3? Wiem, że na SP2 działało. Z tym MCE to zawsze miałem kłopoty przy instalacji gier EA GAMES & SPORTS od czasu NFS MW i FIFY 07
Postów: 11 Dołączył: 2009-01-20
#
To tez jest bardzo mozliwe

___________________
Scripting ?
Nothing for me !
Cuz Im Script Solider :p
Postów: 5 Dołączył: 2009-02-01
#
Znaczy wcześniej na tym MCE działało wszystko, ale myślę, że patch nie może popsuć gier, nie?
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Z tego co czytalem to sa klopoty z modami do 2.0 ale nie wiem czy dokladnie o CLEO chodzi
#
Right onit-hs helped me sort things right out.
#
Which came first, the problem or the <a href="http://ublumnddj.com">sontuiol?</a> Luckily it doesn't matter.
#
I really wish there were more artlices like this on the web. http://bomxxukh.com gcuasdxymu diztjvuqvnr
#
driving insurance quotes auto areas event auto insurance quotes insurance should make cheap car insurance essential decision auto insurance insurance here law varies small business health insurance good downturn occurs car insurance quotes online accrue extra discussed cheap insurance mentioned variables relatively harsh auto insurance quotes thing
#
#
#
#
#
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG