Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Następny
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Muglbym sie dowiedziec co oznaczaja poszczegolne kordy (3@ itp.) w związku z pkt. 7 ?
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Mozliwe to jest ale na jakiej zasadzie mialy by sie zmieniac pory roku ? Samym skryptem hyba nieda rady, trza edytowac timecyc. Ja sie tym niezajme.
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Dzieki za odpowiedzi , wnioskuje, ze aby przyczepic butelke do plecow gracza to musze miejsce, plecy probowac odnalezsc. Nie istnieje program co sam to odnajduje? Potrzebuje jeszcze odpowiedzi na:
6. Jaki jest opcode na aktywacje skryptu za pomoca wpisania GRAB lub innego slowa ?
7. Jak zrobic aby dana rzecz (obiekt) sie przesowala po wcisnieciu klawisza ?
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Witam.
Juz troche sie w tym CLEO bawie i prubuje jakies skrypty stworzyc. Moje problemy dotycza:
1. Jak zrobic aby wktoryms miejscu sie swiecilo, tkz. Efekt particle jak sie niemyle.
2. Nieraz chce dolaczyc do gracza jakas rzecz ale niewiem jak mam sie dowiedziec jakie to miejsce ma wspolrzedne, przepuscmy ze hce butelke przyczepic do plecow cja ale niewiem jak.
3. Jaki jest opcod na sprawdzenie czy gracz uzywa danej animacji ?
4. Chce zrobic aby gracz mogl grac w siatkowke. Mam gotowy model siatki i pilki ale jak zrobic aby ta pilka sie odbijala od gracza i inny ped biegna tak aby sie od niego odbila.
5. Jest animacja ktora podnosi rece cj do gory i je trzyma, przydalo by sie to do grania w siatkowke.
Z gory thx.
Poprzedni 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Następny
Created & Powered by MakG