Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Niestety, ale nic takiego chyba nie istnieje, ale może ktoś się tym pomysłem zainteresuje. Jeśli ktoś umie to może zrobić jakoś 4 pory roku do GTA SA. Ja mogę pomóc przy edytowaniu grafik XD. Jeśli ktoś będzie chciał dokonać tego wielkiego zadania to pisać! To była by rewolucja w świecie GTA SA! Ostrzegam, że to może być hard core! Ja nie znam się na programowaniu, więc samemu na 100% mi sie nie uda. Pozdrawia dla wszystkich użytkowników!

PRIMO 3001

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Mozliwe to jest ale na jakiej zasadzie mialy by sie zmieniac pory roku ? Samym skryptem hyba nieda rady, trza edytowac timecyc. Ja sie tym niezajme.
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-20
#
Fajny pomysł ale czy wypali to bardzo nikłe szanse.
Należałoby napisać nowy silnik który by zmieniał tekstury, dodawał spadające liście itd...
Ogólnie pomysł dobry, gdyby coś by wypaliło ja też dopisuje się do zmiany w teksturach.
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
fainie, ale potrzebny ktoś od silnika jeżeli ktoś chce sie dołączyć do prjektu "GTA sa winter" (faina nazwa?XD) to pisac na GG, moj nr to 25733815, zainteresowanych zapraszam!

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Można by też zrobić do tego moda jakieś misje, wtedy kiedy historia każe bohaterowi wyjechać gdzieś z miasta, gdy wraca jest inna pora roku (np. jak w Mafii II ci co grali rozumieją).

___________________
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Dobre! Ale w Mafie II nie grałem, grałem w jedynke, wole GTA SA! K-DST! I San Fierro! Ale POTRZEBNY KTOŚ OD NOWEGO SILNIKA DO GRY! To troche zbyt ambitny plan, ale ma jakieś 14% szans na powodzenie, jak byśmy z tym modem wyskoczyli to było by super! Ale jakiś ktoś co na programowaniu się zna by się przydał!

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Te 4 pory roku to myślę, że jakoś tak:
LATO: Polegało by w zasadzie na tym co w gta sa joż jest, tylko, że więcej jeść by treba było i niewyraźny obraz by czasem był, słońce wysoko.
JESIEŃ:Na wiochach opadające liście, deszcze i od czasu do czasu padający śnieg, wszystkie drzewa z małą ilością liści i wszystkie szaro-brązowe. Słońce troche niżej, a dzień krutszy.
ZIMA: Przy tej porze roku najwięcej roboty by było- 60% czasu padający śnieg, zamiecie śnieżne i śnieg na ziemi, zamarźnięte jeziora( jeżeli wjedzie się na takie samochodem to lód sie załamuje i wpada się do wody)! Możliwość zoakpania w śniegu wozu, po zbyt długim pobycie na zimnie traciło by się troche życia, czasem ślizga nawierzchnia. Dzień podobnie jak jesienią, ale brak liści ( W okolicach Las Venturas brak śniegu). jeżdzące spychacze po drogach ( zamiast ciężarówek DFT)
WIOSNA: Dóżo kwiatów i jasno zielone drzewa, na początek mniej śniegu potem brak śniegu. Pełno optymizmu w grze! Mało deszczu Słńce troche wyżej niż jesienią( prawie jak latem).
Każda pora roku trwała by ok. 10 dni w GTA, plan jest realny, ale żeby wypalił trzeba popracować. Ja jestem gotowy! Pisać co na ten temat sądzicie. Nowe pomysły mile widziane! Pozdrawiam

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 26 Dołączył: 2010-04-17
#
trzeba by do statystyk dodać pasek "temperatura"- poniżej kreski- trochę mniej życia- powyżej kreski- też- tzn. musiały by być 2 kreski- dodatkowo, trzeba by przechodniów pozamieniać

___________________
http://www.alcofoto.pl
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
@primo3001 pomysł dobry tyle że byś powiększył wielkość San Andreas x2 zapewne, bo te drzewa bez liści, śnieg itp. to by trzeba najlepiej zrobić nowe obiekty/przerobić te co są w grze

P.S trzeba by też jakiś kalendarz stworzyć bo z tego co wiem to w SA jedynie są określone pory dnia i dni tygodnia
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG