Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Dzięki

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam. Pewnie zdarzyło się wam nieraz zapomnieć o kopii zapasowej pliku, który chcemy modowac. MI się to zdarzyło przy modie z kolorami wozów. Te nowe kolory są zbyt jaskrawe (Admiral w jaskrawozielonym...) I dlatego przydał by mi sie orginalny plik "carcols.dat". POMOCY!!! Z góry wielkie dzięki

PRIMO

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Te 4 pory roku to myślę, że jakoś tak:
LATO: Polegało by w zasadzie na tym co w gta sa joż jest, tylko, że więcej jeść by treba było i niewyraźny obraz by czasem był, słońce wysoko.
JESIEŃ:Na wiochach opadające liście, deszcze i od czasu do czasu padający śnieg, wszystkie drzewa z małą ilością liści i wszystkie szaro-brązowe. Słońce troche niżej, a dzień krutszy.
ZIMA: Przy tej porze roku najwięcej roboty by było- 60% czasu padający śnieg, zamiecie śnieżne i śnieg na ziemi, zamarźnięte jeziora( jeżeli wjedzie się na takie samochodem to lód sie załamuje i wpada się do wody)! Możliwość zoakpania w śniegu wozu, po zbyt długim pobycie na zimnie traciło by się troche życia, czasem ślizga nawierzchnia. Dzień podobnie jak jesienią, ale brak liści ( W okolicach Las Venturas brak śniegu). jeżdzące spychacze po drogach ( zamiast ciężarówek DFT)
WIOSNA: Dóżo kwiatów i jasno zielone drzewa, na początek mniej śniegu potem brak śniegu. Pełno optymizmu w grze! Mało deszczu Słńce troche wyżej niż jesienią( prawie jak latem).
Każda pora roku trwała by ok. 10 dni w GTA, plan jest realny, ale żeby wypalił trzeba popracować. Ja jestem gotowy! Pisać co na ten temat sądzicie. Nowe pomysły mile widziane! Pozdrawiam

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Dobre! Ale w Mafie II nie grałem, grałem w jedynke, wole GTA SA! K-DST! I San Fierro! Ale POTRZEBNY KTOŚ OD NOWEGO SILNIKA DO GRY! To troche zbyt ambitny plan, ale ma jakieś 14% szans na powodzenie, jak byśmy z tym modem wyskoczyli to było by super! Ale jakiś ktoś co na programowaniu się zna by się przydał!

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
fainie, ale potrzebny ktoś od silnika jeżeli ktoś chce sie dołączyć do prjektu "GTA sa winter" (faina nazwa?XD) to pisac na GG, moj nr to 25733815, zainteresowanych zapraszam!

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Niestety, ale nic takiego chyba nie istnieje, ale może ktoś się tym pomysłem zainteresuje. Jeśli ktoś umie to może zrobić jakoś 4 pory roku do GTA SA. Ja mogę pomóc przy edytowaniu grafik XD. Jeśli ktoś będzie chciał dokonać tego wielkiego zadania to pisać! To była by rewolucja w świecie GTA SA! Ostrzegam, że to może być hard core! Ja nie znam się na programowaniu, więc samemu na 100% mi sie nie uda. Pozdrawia dla wszystkich użytkowników!

PRIMO 3001

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
A co do burgershotów itd. to ja nie za bardzo lubie ( i nie za bardzo umiem) bawić się w skrypty. Ten "Cleo" to taki łatwy w obsłudze czy taki, że mi szczena opadnie?

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Genialny pomysł, odrazu mi się nazwa spodobała. A to tylko plan czy naprawde chcesz coś takiego zrobić?

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam, potrzebuje pomocy, gdyż zbudowałem sobie na mapie nową wyspę i na niej małe miasteczko, więc czy da się coś zrobić, żeby otoczenie tam nie było takie martwe tzn. Chciałbym żeby po tamtych ulicach tez jeździły samochody, po chodnikach chodzili ludzie, i powstawiać parę np.burgershotów, chickenbell czy amu-nation itp.w których będzie można coś kupić. Może jeszcze jakiś dom do kupienia. Proszę o odpowiedź, z góry dzięki.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Wielkie dzięki, działa jak należy

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Nie wiem jak wgrać do GTA San Andreas samochód, a ściągnąłem parę. Wie ktoś jak to zrobić?
z góry dzięki

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Poprzedni 1 2 3 Następny
Created & Powered by MakG