Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Mam wielką prośbę
Potrzebuje pliki z EFLC:
pc/data/maps
TBoGT/pc/data/maps
TLAD/pc/data/maps
Te pliki zajmują po gigabajty, więc prosił bym, żeby nie było w nich plików .img, same .ide i .wpl.

Usuwanie po jednym .img było by dla Was nużące (dla mnie też xD) dlatego, mówię, że można zdobyc te pliki tak:

1. Skopiować wszystkie 3 foldery "maps", na przykład na pulpit
2. Wchodzić do każdego po kolei i wybierać "sortowanie według typu" wtedy wszystkie .img będą w jednej "kupie" wtedy je usunąć.
3. Gotowe 3 "mapsy" wrzucić na tę stronke

Wiem, że może to zajać nawet z 5 minut, ale, baardzo bym o to prosił, i z góry dzięki :D

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
To jest wina moda, masz modowany ten samochód co oni nim przyjeżdżają, zapewne ma on 2 miejsca, a powinien mieć 4. Zainstaluj w jego miejsce samochód 4ro osobowy.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
uzywam tej nowszej, zabaczę tą starszą może zadziała :)

EDIT:
W Starszej wersji działa, dzięki wielkie :)

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
nie nie, źle mnie zrozumieliście, sam MEd się nie może załadować, obiekt nawet nie jest dodany do .img...

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
witam
chciałem dodać pewien obiekt w Map Editorze, niestety podczas pierwszego ładowania w MEd'zie na 48-śmiu procentach MEd się crashuje :/

Crash następuje przy ładowaniu jakiegoś "Audiozon.ipl" całe GTA SA mam orginalne, bez jakichkolwiek modów, czyste jest po prostu. Wiem, że nie tylko ja mam ten problem, ale nigdzie nie mogłem znaleźć rozwiązania, prosze bardzo o pomoc

primo3001 :)

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Wielkie dzięki, działa :D

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam, wiecie może coś o jakimś tutku, dzięki któremu będzie mozna dodać nowe autko (nie zamienić)? Kiedyś przez przypadek trafiłem, był nawet w PL, ale teraz go już nie mogę znaleźć, z góry dzięki :D

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam mam mały problem, a mianowicie instaluje sobie samochody do GTA 4, ale są tam takie samochody jak np. Sabre i Sabre 2, Sabre 2 to ten lekko zniszczony, taki zardzewiały xD. No i używam GTA IV Vechicle Mod Instaler, i żeby nie zepsuć sobie gry pytam, czy pod Sabre 2 można zainstalować inny samochód niż pod zwykłego Sabre. W GTA SA był np. Glendale i Glendale Shit, ja się pod tego Glendale Shit coś zainstalowało, to był crash..., chcę tylko wiedzieć czy to bezpieczne.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam mam mały problem, a mianowicie instaluje sobie samochody do GTA 4, ale są tam takie samochody jak np. Sabre i Sabre 2, Sabre 2 to ten lekko zniszczony, taki zardzewiały xD. No i używam GTA IV Vechicle Mod Instaler, i żeby nie zepsuć sobie gry pytam, czy pod Sabre 2 można zainstalować inny samochód niż pod zwykłego Sabre. W GTA SA był np. Glendale i Glendale Shit, ja się pod tego Glendale Shit coś zainstalowało, to był crash..., chcę tylko wiedzieć czy to bezpieczne.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
wlk dzięki :D (jest drógi taki temat?)

edit:
Ale i tak nie działa, ja nie wiem co robie nie tak... Zawsze mam pecha do tego.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Mam problem z zainstalowaniem jakiegokolwiek modu, działają tylko mody na podmiany samochodów, oraz "widok z 1-szej osoby". A chciałem zainstalować PlayerSelectora. Pozwolę sobie pokazać jak wygląda mój folder z GTA IV, może ktoś z was rozpozna błąd jaki popełniam (mam wersje GTA 1.0.3, ale na 1.0.7 tez nie działało) Albo jeszcze nie pokaze screena, bo imageshack nie działa. w kazdym razie mam wersja 1.0.3, asi loader, Alice, spolszczenie, scripthook, i mam orginalną gre. Z góry dzięki za pomoc (: jeśli imageshack zadziała to z pewnością wrzucę screena.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
To ja mam jeszcze jedno po zaintalowaniu (przez SparkIV) jednego auta, nie ma w grze WCALE aut? Gra działa normalnie, ale bez samochodów, to ciężko... Proszę o szybką odpowiedź.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
No to chyba nie musu być tak, że inni kierowcy reagują, no nie? po prostu niektórzy (tak jak ja) lubią jeździć "zgodnie z prawem"...

Jeśli ja bym się tego podjął, to bez zmiany reakcji kierowców na włączone kierunkowskazy, bo to za dużo roboty.


no to to zrób, jak Ci się chce, nie musi być reakcji innych kierowców :D A takiego moda nie ma więc to by była ładna nowość.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Poszukuję programu typu alcis img editor, tylko że do gta 4, gta 4 mod instaler mi nie działa, pisze że jest zawirusowany, to myślę, że może wy mi coś poradzicie.

Z góry dzięki

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Jezus

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Poprzedni 1 2 3 Następny
Created & Powered by MakG