Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
dodałem bilbord na grove street i teraz chciałbym go usunąć. Problem polega na tym że map editor w ogóle go nie widzi a w grze on jest. Co robic?
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
zrobiłem wszystko, reinstal w innej lokalizacji i czyszczenie rejestru, i w ogóle sie teraz po****ło kompletnie, raz że te pozycje dalej są, a dwa że stawiam wózek pod chatą CJ'a zapisuje, potem wychodze z gry i wchodze w save'a a on tam dalej tam stoi xDxDxD
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
a czy te pojazdy się gdzieś zapisują? Usunąłem skrypt od jednej pozycji a pojazd nadal został xD

ps:czy jeśli samochody są poustawiane blisko siebie to mogą się nie pokazywać? Thx
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
to już żeby nie robić spamu i nie zakładać nowego wątku napisze tu kilka moich pytań:
1. Gdzie ustawić jak CJ ma wsiadać do auta (tzn wiem ze w vehicle ale co dokładnie)
2. Czy da się zmienić dźwięki silników tzn zeby np admiral miał dźwięk silnika sentinela itp.
3. Gdzie znajdują się txd ze wstępem do gry (tzn chciałbym podmienić te obrazy Rockstar itp na starcie)
4. Macie jakiś pomysł co zrobić żeby CJ stracił mięśnie, bo już nim biegam od godziny a on dalej nie jest głodny.
5. Czy ktoś kto zna się na CLEO mógłby ustawić w TYM liczniku żeby się nie włączał w samolotach i heli?
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Cytat:
To licznik z camhacka http://speed-zone.pl/download-sa-cam-hack-11-l178.html xD

Jeśli tamten link nie działa to http://odsiebie.com/pokaz/1511874---1e79.html


Tylko to jest do Sampa? Można to zainstalować w normalnej grze?
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Hej. Wiecie może skąd moge ściagnąc licznik do S.A taki jak TEN na tym filmiku? Bo tamte linki nie działają
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
ok, Terminator3 sam napisales ten skypt czy z jakiegoś tutoriala skopiowałeś, podałbyś jakiś link jesli tak?
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
wow, to działa xD Już mi się udało ;D Dzięki za pomoc

Skąd mogę wziąść liste numerów kolorów pojazdów? :D
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Cytat:
Kod:
{$VERSION 3.1.0027}
{$CLEO .cs}

//-------------MAIN---------------
thread 'CARCLEO'

:petla1
wait 10
if
Player.Defined($PLAYER_CHAR)
jf @petla1

014B: $MYCAR = init_parked_car_generator #maverick color -1 -1 0 alarm 0 door_lock 0 0 10000 at 1506.251 -1173.263 606.3677 angle 40.0
014C: set_parked_car_generator $MYCAR cars_to_generate_to 101

:petla2
wait 10
if
Car.Wrecked($MYCAR)
jf @petla2

jump @petla1


maverick- pojazd (w tym przypadku helikopter, nazwy trzeba brać chyba z vechicles.ide)
at 1506.251 -1173.263 606.3677 angle 40.0 - 3 współrzędne (np. do pobrania program San Andreas Place Manager) i angle -kąt


Ok. ale co ja mam teraz z tym tekstem zrobić, jak go już uzupełniłem. Nie robiłem nigdy moda Cleo. Coś pewnie z Sanny Builderem związane ale co zrobić.
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
No to skoro nikt nie umie takiego garażu zrobić, to może wiecie jak postawić wózki żeby zawsze stały w tym samym miejscu. Może jakiś tutorial czy coś, bo ja nigdzie nie moge znaleźć. Aha no i oczywiście mówie o CLEO bo w mainie no to nie będę mógł grać na savach.
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
hej, ja cie pamiętam ;D Ty chyba kiedyś pisałeś na forum.gtasite.pl w tej samej sprawie ;D No i zajrzałem na twoją stronkę i widzę że zrobiłeś taki garaż w SF czyli umiesz ;D
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Hej. Kto mi powie jak to zrobić żebym mógł zapisywać w garażu zrobionym przez siebie samochody. No bo na pewno nie wystarczy ze skopiuje jakiś garaż. Jak zrobić żeby mu sie brama garażowa otwierała i zeby sie dało zapisać. Thx
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Dzięki za gta.dat. A co do tych budynków, no to jak usunąć cały budynek a nie tylko lod i jak postawić cały budynek a nie tylko lod? :D
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Siema. Właśnie robie nowe lotnisko na pustyni i mam dziwny błąd. Na początku zapisywałem, wchodziłem w grę i wszystko działało jak trzeba, a teraz dodaje budynek i jest nie widzialny, jeszcze inny który dodałem wcześniej usunąłem a w grze nadal istnieje. I jeszcze jedna rzecz, gra działa tylko na tej źle zrobionej mapie. Jeśli wkleję te orginalne pliki które przed modyfikacją skopiowałem to gra sie nie włącza. Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest? Z góry dzięki
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG