Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Siema. Właśnie robie nowe lotnisko na pustyni i mam dziwny błąd. Na początku zapisywałem, wchodziłem w grę i wszystko działało jak trzeba, a teraz dodaje budynek i jest nie widzialny, jeszcze inny który dodałem wcześniej usunąłem a w grze nadal istnieje. I jeszcze jedna rzecz, gra działa tylko na tej źle zrobionej mapie. Jeśli wkleję te orginalne pliki które przed modyfikacją skopiowałem to gra sie nie włącza. Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest? Z góry dzięki
Postów: 63 Dołączył: 2009-06-25
#
Czy jak robiłeś backup wziałeś plik gta.dat? Jeśli nie to łap
Z tymi budynkami to być może dodałeś sam lod wtedy widać go tylko z daleka ale istnieje. A ten co usunąłeś to być może usunąłeś tylko lod.

___________________
'Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
Dzięki za gta.dat. A co do tych budynków, no to jak usunąć cały budynek a nie tylko lod i jak postawić cały budynek a nie tylko lod? :D
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
Po prostu nie bierz plików które nazywają się LOD lub które maja małą jakość

P.S polecam tworzyć nowe pliki .ipl a nie edytować istniejące bo to może powodować błędy, do tego skopiować też plik gta3.img ponieważ map edytor edytuje też niektóre pliki .ipl z niego
Postów: 14 Dołączył: 2009-05-06
#
dodałem bilbord na grove street i teraz chciałbym go usunąć. Problem polega na tym że map editor w ogóle go nie widzi a w grze on jest. Co robic?
Postów: 14 Dołączył: 2009-11-30
#
usuń z gta.dat
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
Cytat:
usuń z gta.dat

pier***enie o szopenie, co mu to niby da ??!!!!!! w gta.dat zapisują się zmiany typu nowe pliki .ipl i .ide
z tego co rozumiem to po prostu ten bilbord ustawiłeś w innym pliku .ipl niż tym z grove
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG