Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1 Dołączył: 2010-12-25
#
Witam.
Jak w nazwie tematu napisałem szukam moda cleo który umożliwił by działanie pliki weapon.dat zawierającego właściwości poszczególnych broni.Niestety w multiplayerze GTA San Andreas w wersji 0.3a weapon.dat nie działa.Czy mógłby ktoś wykonac taki mod i czy w ogóle jest to możliwe?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Dobrze rozumiem. Ty chcesz żeby ci ktoś czita(czy jak to się zwie) zrobił! Jeżeli tak to pomyliłeś forum. Tu się nikt takimi rzeczami nie zajmuje. Po za tym skoro twórcy programu uznali że nie można tego pliku używać w takim stanie jak w zwykłym gta sa to widać mieli ku temu powody. A sam program powinien zostać takim jakim jest do samego jego końca.
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
Dlaczego od razu ma być to wykorzystane jako oszustwo? Mnie na przykład strasznie wkurza, że m4 ma 50 naboi. Chciałbym mieć 30 mimo, że to jest dla mnie małe utrudnienie w grze. Oczywiście rozumiem, że jesteś taki ostrożny, jeśli jako pierwszy zadał to pytanie ktoś, kto tylko po to się zarejestrował.

Zauważyłem, że prawdziwi oszuści nigdy nie odpowiadają na stawiane im zarzuty np. na forach lub serwerach. Dotyczy to też np.Counter-Strike'a, myślę że także innych gier również.
Zdarzają się wyjątki w liczbie 1 na 150

---

Ten sam problem jest również z plikiem handling.dat. Co komu szkodzi, że zmienię przedni napęd taksówki, która w oryginale jako Caprice ma napęd na tył na właśnie ten realistyczny? Albo zwiększę prędkość krytyczną samolotu co jest dla mnie dosyć sporym utrudnieniem?

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG