Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
W menu powinna być opcja " Podgląd pkt. " Powinno być tam napisane za co dostaliśmy pkt.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Do tej pory nie były prowadzone statystyki informujące o tym, za co użytkownik dostał punkty, więc ciężko by było to teraz wprowadzić.

Będą za to szczegółowe statystyki w profilu użytkownika. Powróci też loteria z dawnego GTA ZONE.

___________________
Administrator
Postów: 73 Dołączył: 2009-11-19
#
dobrze by bylo gdyby mozna bylo wsadzac wieksze avatary nie 80x80 tylko tak 100x100 albo 110x110
i zwiekszenie limitu cieżaru avka. z 15kb np na 30.:) pozdros
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
na GZ Mods v2 avatary będą po 100x100, ale rozmiar w kb raczej zostanie, avatary nie mogą być zbyt duże, bo na forum wydłużają czas ładowania.

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Zwiękrzenie ilości mb na uploadzie , 5mb to troche mało.
Postów: 73 Dołączył: 2009-11-19
#
kurde , a da sie jakos "skompresowac" grafike bez utraty jakosci?
bo moj awatar w .png 19kb , wiec musialem do .jpg ;/ ale wtedy traci sie na jakosci duuzo. :D
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
Cytat:
Nie zadawaj pytań o szerokim temacie, od tego jest forum.

Wiem, że to może być trochę ostry komentarz dla ciebie MakG, ale wolałbym żebyś bardziej trzymał się regulaminu. Bo ostatnio zaczęły tu przychodzić osoby opisujące problemy w shoutboxie i komentujące na forum (no chyba powinno być na odwrót).
Moim zdaniem trzeba też zwracać uwagę na ortografię, bo ta też nie jest przestrzegana.
Może nie trzeba od razu dawać bana, ale na przykład
po ostrzeżeniu -> ban na 24h -> ban na miesiąc -> perm

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Tak, wiem. Premiera GZ Mods v.2 już niedługo i przewiduje ona zmiany także pod takim kątem. Zostanie dobrany nowy zespół moderatorów, a regulamin zostanie uściślony i przedstawiony w lepszej formie.

___________________
Administrator
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
No to spoko. Ale jeszcze trzeba bardziej uściślić słownictwo używane na forum. Może to paranoja, ale przeszkadzają mi zwroty: coś, chyba, wież co cisiaj wypatszyłem, możecie zrobić coś takiego, albo jak to było w jednym temacie, że do rozwiązania problemu oczekiwany był jakiś skomplikowany opcode, a wystarczyło tylko pomnożyć i dodać kilka zmiennych.

O jeszcze jest takie wkurzające słowo "siemka".
To oczywiste, że to nie jest takie oczywiste, że na tym forum nie ma dziewczyn/kobiet, ale jeśli użytkownik ewidentnie należy do płci "niepięknej" :P to słowo 'siemka' raczej nie jest.. na miejscu.

I jeszcze raz ortografia. Nie ogarniam tego, że 9-latek może pisać poprawniej od 14 czy nawet 20-latka. O gramatykę, szczególnie w j.polskim to wiadomo że trudno, ale starajmy się przynajmniej udawać, że ją znamy :)

I jeszcze jedno :D
To raczej nie może być kontrolowane, ale rejestrując się gdziekolwiek, albo podajmy prawdziwe dane, albo nie uzupełniajmy obowiązkowych pól.
Był pewien użytkownik.. nie ważne jaki, ale zachowywał się jak małe rozpieszczone dziecko, a w profilu było napisane, że ma 61 lat. Czyżby System of a Down?

Zaraz się wkurzę na siebie i przestanę pisać!!!
Cytat:
Na forum napisano 3909 postów w 722 tematach.
Obecnie na stronie jest 6 gości i 1 użytkowników (łącznie 7):
Cytrus

Jest to na samym dole forum. Chodzi tylko o to, że aktualnie mam nick LOTnick, a wyświetla się Cytrus. I przy logowaniu muszę też używać starej nazwy.

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
LOTnick napisał(a):
I przy logowaniu muszę też używać starej nazwy.

Bo taka jest koncepcja działania tego systemu. Później dodam informację o tym, że trzeba podać w komentarzu zamówienia, czy użytkownik chce zmienić nazwę również przy logowaniu, a nie tylko wyświetlaną.

Co do słownictwa, trochę przesadzasz. "Siemka" nie na miejscu? Toż to synonim do innych słów powitalnych, tylko w lżejszej formie. Będę ścigał tylko tzw. "pokemony", ale margines błędów ortograficznych pozostanie dosyć obszerny.

Ewentualnie wprowadzę jakiś słownik, który będzie sprawdzał pisownie przy wysyłaniu posta.

___________________
Administrator
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
O nie, przepraszam, nie chodziło mi o "Siemka" tylko o "Hejka". To już jest różnica. :)

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
MakG , w regulaminie w ogóle powinno być napisane że forum jest od 13 lat ;)
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
Tak, ostatnio są takie typy co zadają pytanie wklejają kod na kilka MB i oczekują pomocy

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
1.No powinna być blokada znaków na shoutboxie , czyli jakieś 40 znaków. Tak żeby poke... ludzie zadający pytania w shoutbixie o modowanie jakiej części gta nie mogli napisać jaki mają problem lub coś w tym stylu ,bo to tylko go zaśmieca . Bo forum jest od tego. Zrozumiałeś coś z tego ? xD
2. Powinny być emotikony .
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
1. Zrozumiałem.
2. Są :D Tylko takie XX-wieczne :) :P :D :]
Ban pokeludziom :D

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Temat zamknięty.
Created & Powered by MakG