Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ok, teraz jest już prawie dobrze. Normalnie podmienia pliki w gta3.img ale gdy pisze to ręcznie... A moje pytanie brzmi:

Co i jak mam zrobić, żeby Install Creator podmienił te pliki w gta3.img? Gdzie wsadzić jakie pliki itd. Bo co z tego, że instaluję mody poprzez Spark Console który nie ma włąściwie nic.. Bo robię to tylko na własnym komputerze, a ja chcę wysłac plik do internetu i żeby pliki automatycznie się podmieniały.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
To musisz zrobić za pomocą Inno Setup.
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Jak znajde czas to sprubuje z tym pokombinować.
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
A więc udało mi się stworzyć instalke, na końcu włącza mi się Spark Console ale co mam dopisać w kodzie aby użyć komend z tej konsoli, tkz. aby się tam wpisały?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
-script spark.ini
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Niby gdzie mam to wpisać ?
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
To jest parametr do programu Spark Console. W pliku spark.ini muszą znajdować się poprawne polecenia obsługiwane przez Spark Console.

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Po wpisaniu tego w Spark Console wyświetla mi się
Kod:
Error: Unknown command: -script
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Nie to masz wpisać. Masz wpisać:
-open
-import""
-save
-close
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Ja tu muwie o umieszczenie tego kodu w instalatorze, aby na końcu instalacji odpaliła się ta konsola i samo się wpisało. Na końcu instalacji włącza się ale co dodać do kodu w Inno Setup aby się wpisało to w konsoli ?
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Odnawiam.

Forma takiej instalki pojawiła się w INE i przypomniało mi sie o tym.
Czy mógłby ktoś napisać tutorial bądź opisać tutaj jak zrobić taką instalkę aby podczas instalowania bądź po włączyła się konsola Spark'a i automatycznie zainstalowały się pliki do gta3.img .
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Wybierz sobie program umożliwiający proste tworzenie instalatorów, np. wspomniany już Inno Setup. Przejrzyj dokumentację oraz dołączone przykłady. Wtedy bez trudu zrobisz większość rzeczy. Raczej nie ma sensu tworzenia tutoriala do czegoś, co ma szczegółową dokumentację w przystępnym języku.

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
A mugłbyś podać linka czego mamy użyć, tam jest dużo kategori.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Najpierw robisz instalkę, kiedy skończysz i pojawi się skrypt to dopisz:
[Run]
Filename: "{app}\sparkcs.exe"; Flags: waituntilterminated;Parameters: "-script sparkcs.ini"
W spark.ini musisz zrobić kolejny skrypt tak jak to wcześniej opisałem.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
No i mnie w zasadzie działa. Przydała by się jeszcze komenda na usunięcie plików ( np. konsoli Sparka, plików modelu i tekstur i całej reszty) bo nie chcę żeby mi to zostawało w folderze.
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG