Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam.

Kiedyś widziałem tutaj taki temat, teraz nie mogę go znaleźć dlatego piszę drugi ale mniejsza z tym.

Poszukuję jakiegoś programu dzięki któremu będę mógł zrobić instalkę (głównie dla GTA SA) np. podmiana plików w gta3.img, lub zwyczajne podmienianie plików w folderach. Było by na prawdę super gdyby takowy program obsługiwał również edycje pliku carcols.dat oraz handling.cfg . Przydała by się również opcja wpisania umowy licencyjnej bądź coś podobnego :)

Wiem, że jestem wymagający lecz po prostu piszę to co jest mi potrzebne.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Instalkę robisz install creatorem lub inno setup.
Cytat:
Było by na prawdę super gdyby takowy program obsługiwał również edycje pliku carcols.dat oraz handling.cfg

Z takowym narzędziem się nie zetknąłem.
Cytat:
Poszukuję jakiegoś programu dzięki któremu będę mógł zrobić instalkę (głównie dla GTA SA) np. podmiana plików w gta3.img, lub zwyczajne podmienianie plików w folderach.

Do tego wykorzystaj "Spark Console", więcej o niej napiszę jutro.
Cytat:
Przydała by się również opcja wpisania umowy licencyjnej bądź coś podobnego :)

To można zrobić w każdej instalce.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piotrburza napisał(a):
Było by na prawdę super gdyby takowy program obsługiwał również edycje pliku carcols.dat oraz handling.cfg

Do czegoś takiego musiałbyś sam napisać skrypt/program.

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Daje link do pobrania Sparka z konsolą . Kliknij
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Właśnie przypomniało mi się że Sanny Builder ma bardzo ciekawą instalkę gdyż w procesie przygotowawczym można wybrać które części chce się zainstalować ( bibliotekę CLEO itp) i tylko zaznacza sie ptaszkiem :) Może wiecie przypadkiem w czym takie coś można zrobić?

Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
Inno Setup to umie.

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Install Creator przypadł mi do gustu, szkoda tylko że nie obsługuje edycji plików img :/
Będę musiał próbować ze Sparkiem.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piotrburza napisał(a):
szkoda tylko że nie obsługuje edycji plików img :/

Żaden gotowy kreator tego nie obsługuje :) Po to dostałeś link do Spark Console, musisz użyć go w tym kreatorze.

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jeżeli Zotak albo ktokolwiek mógłby zrobić krótki tutorial jak to zrobić to było by exxtra mam na mysli zrobienie takiej instalki o jaką mi chodzi czyli edycja plików img Bo ten Spark Console niezbyt dla mnie zrozumiały jest.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Zrobię dla Ciebie instalkę jak umieścisz mnie w Creditsach.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ok :) Częśto nie bywam tutaj na forum więc napisz co i jak mam zrobić żeby tam Cię umieścić i będzie git :D
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Chodzi mu o to abyś wpisał go w autorach moda.

Edit: piotrburza przecież wie co miałem na myśli :) \\ZotaK
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Heh, no powiedzmy że umieszczenie Cię w autorach jest po prostu nie możliwe ;) Ja sam również nie będę się w nich znajdował, więc...

Ale za to mogę oznaczyć kilka Twoich postów jako pomocny i dostaniesz kilka punktów :D

// MakG: zgarniesz ostrzeżenia za coś takiego. Tylko posty, które są kluczowe dla tematu mogą zostać oznaczone jako pomocne.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Wreście ogarnąłem trochę tego Spark Console i napisałem coś takiego:
-open\"models\gta3.img"
-import\"infernus.dff"
-import\"infernus.txd"
-save
-close

Teraz jest tylko problem, w jaki sposób mam dodać to do programu Create Install w taki sposób, żeby mi nie tylko wypakował pliki ale dodał je do archiwum gta3.img
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Musisz jeszcze usunąć pliki przed importem.
Poprzedni 1 2 3 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG