Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
@piotrburza - jeśli to był twój pomysł i potrafisz to zrobić to zrób przecież wtedy nikt nie powie że ściągnołeś lisandro bo on jeszcze moda nie wydał.
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
piotrburza napisał(a):
Jestem troszeczkę zdenerwowany iż pomysł na te modyfikację ze tak powiem ściągnąłeś ode mnie


@data tematu http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=39395.0

:D

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
do piotrburza kto powiedział, że to jest Twój pomysł? skoro masz jakiś pomysł to go realizuj. Ja grałem w GTA IV i pomyślałem że taki telefon przydałby się w gta sa bo widziałem mody tylko tego typu co SILENT zrobił. Ale działania na teksturach nie było jeszcze więc postanowiłem coś takiego zrobić : P możemy pogadać na gg ale o czym? ; )
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Piotrburza, jestem pod wrażeniem Twoich oryginalnych pomysłów, nawet Rockstar Games je kradnie.

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Hehe. Własnie chciałem coś takiego zrobić jak SIlent tylko że w formie telefonu GTA IV coś podobnego jak lisiandro.
Crispk - moda bym zrobił, gdybym umiał. Problem już był na samym początku bo tekstura telefonu nie chciała mi sie pokazać.
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Polecam Ci zrobić coś takiego mimo że niedługo lisandro to wyda ale wtedy ty będziesz wiedział jak to zrobić, i może zrobisz lepsze :)
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Na szczęście patentów na mody jeszcze nie ma i lisiandro mógł zrobić swoją wersję, która mu nieźle wyszła zresztą.

Tylko dlaczego mod nie będzie dostępny oddzielnie? Nie wszyscy lubią mody TC.

___________________
Administrator
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Prawdopodobnie chodzi mu o to aby ludzie ściągali GTA Silesie.
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
dobrze by było gdyby wyszedł osobno :P
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
Odświeżam temat : P Po długiej nieobecności prace nad modem zostały wznowione : D

Oto co można zobaczyć w wersji v1.3 Telefonu CLEO

-Nowy HUD (niedokończony)
-Nowa animacja chowania się i wyciągania telefonu (tekstura)
-GPS radar
-Aparat
-Odtwarzacz MP3
// Jak na razie to tyle ale prace trwają, filmik przedstawiający HUD nowej wersji Telefonu : P

Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Ciekawy pomysł z tym HUDem, wygląda nieźle, tylko zauważyłem, że paski życia/pancerza/tlenu zmieniają się tylko po osiągnięciu pewnej wartości granicznej, zamiast wyświetlać dane z największą dokładnością.

___________________
Administrator
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
tak to prawda paski mają ustawioną wartość 100 i zmieniają się co 10 gdyby zrobić co 5 na pewno o wiele płynniej by się zmieniały ale również oznacza to dwa razy więcej tekstur jak na razie nie jest to wersja trzecia tego telefonu, w finalnej wersji postaram się to zrobić. tekstury pasków: Game_On
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Przecież możesz rozciągać tekstury, wystarczy jedna.

___________________
Administrator
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
o tym nie pomyślałem wtedy wziąłbym teksturę np max hp i wraz ze spadkiem hp zmniejszać jej szerokość tak?
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Tak, wystarczy trochę matematyki, żeby dostosować szerokość do stanu HP.

___________________
Administrator
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG