Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
Właśnie zacząłem pracować nad modem cleo mianowicie nad telefonem ( coś w stylu GTA IV) narazie mam gotowy odtwarzacz muzyki no i prawie całe dzwonienie po pogotowie. Załączam filmik Narazie tyle ale zawsze coś :P Dźwięki zostały użyte na potrzeby filmiku zawsze można je zmienić. Chcę poznać wasze zdanie na temat tej modyfikacji
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Mod bardzo ładnie się zapowiada ;) też kiedyś miałem taki pomysł ale wtedy nie umiałem misji napisać i sobie odpóściłem teraz mniej więcej wiem o co biega :)
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Ładnie Ci to wyszło. Z takich podstawowych rzeczy brakuje tylko animacji trzymania telefonu, albo chociaż, żeby CJ trzymał go w ręce i patrzył w dół. Interfejs telefonu wygląda przyzwoicie, tylko przemyślałbym jeszcze obudowę telefonu :P Ale każdy ma swój gust.

Jeżeli będziesz chciał, to mogę podłożyć głos do jakichś rozmów po polsku i/lub po angielsku.

___________________
Administrator
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
CrisPK może spróbujesz swoich sił ; )
MakG jakby co to napiszę

co do moda to animacja będzie. będę go tworzył od początku będzie dużo tekstur więc będzie też nie mało zajmował planuje nanieść na niego hud tam jak się zaczyna zanim pojawia się strzałka na tym czarnym ekranie chcę zrobić baterię znaczy że będzie działał przez jakiś czas po czym nie będzie się wyświetlał trzeba zapisać grę(naładować baterię)[1 problem] życie i pancerz (tutaj pojawia się 2 problem) i ten najgorszy problem to kasa gdyby dało się hud nałożyć na teksturę to byłoby z bani : P Proszę o pomoc odnośnie rych problemów ;p

//edit

znalazłem sposób
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Bardzo ładnie prezentuje się mod. Już bym chciał na nim pograć :D Na dodatek robiony przez Polaka. Poprostu Gratulacje. Infrejs telefonu też bardzo wygląda. Brak zastrzeżeń. Powodzenia !!! Czekam na DOWNLOAD: :)
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ja chciałem zrobić cos podobnego, ale mi nie wychodziło...
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
fajne : D
Postów: 552 Dołączył: 2009-11-29
#
Jesli moge dodac cos od siebie
Dobrze by bylo gdybys do moda dodal mozliwosc rozbudowy pamieci (np. Sd card) czy cos jesli sie da
Mozliwosc wyboru obudowy, a najlepiej zeby mozna isc do sklepu i kupic np. Obudowe
Kupowanie dzwonkow, tapet p, motywow,...itd...
Ze swojej strony moglbym podlozyc glos po Niemiecku, Slowacku, Rosyjsku i Somalijsku


___________________
https://www.youtube.com/playlist?list=PLnyepX_nM3diMjoil8NbARyMbgn4wMvOb

https://www.paysafecard.com/pl-pl/lp-produkte/mgm/?partnerProgramId=4597a36f-1a4b-4a98-ac47-c8c8e54bccc1

https://www.g2a.com/r/user-5615b5b5a48c5

Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głucho niemego.
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Jeśli o to chodzi to ja moge zrobic jakieś motywy czy obudowe.
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
aby zrobić jeden motyw trzeba zrobić drugie tyle tekstur ale to w swoim czasie :P
jak narazie nakładam hud na telefon... dodam także że odtwarzacz widoczny w filmiku wykorzystuje pliki mp3 z poszczególnych folderów w CLEO więc wystarczy skopiować swoje utwory do każdego z nich :P
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
jak idą prace?
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
dodaje też nowy odtwarzacz i aparat(zdjęcia zapisują się w gta sa user files/gallery)

Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Ja niezmieniam zdania, nadal super, czekam na download :)
Postów: 61 Dołączył: 2010-01-23
#
mod będzie dostępny w pełnej wersji GTA SILESIA >>KLIK<<
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jestem troszeczkę zdenerwowany iż pomysł na te modyfikację ze tak powiem ściągnąłeś ode mnie, ale już się z tym pogodziłem. lisiandro mam do Ciebie pewną prośbę, czy możemy porozmawiać na GG?
Poprzedni 1 2 3 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG