Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
Moda pobrałem z
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=414687&st=0&#entry1059393117
Otóż mam wersję patcha 1.0.7.0.
Asiloader wgrałem do folderu z grą
Kiedy wgram script hook, podczas włączenia gry występuje błąd, kiedy skasuje folder scripts z folderu z grą błąd znika, nie wiem dlaczego się tak dzieje.
Probowałem tez wgrać moda poprzez FileCheckFix, ale to działa tylko w wybranych patchach. Jedyny patch dobry do tego programu znalazłem to 1.0.2.0. po którego zainstalowaniu gra się po włączeniu zwiesza. Po instalacji znów 1070 znów wraca do normalności. Próbowałem działać według tutoriali i instrukcji, ale nie da się tego zrobić przez te 2 błędy. Proszę o pomoc. Zależy mi na tym modzie.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Wgraj jeszcze ASI Loader i .net ScriptHook

___________________
Administrator
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
1. Wgrałem ASI loader poprzez wklejenie do folderu z grą pliczku ds.sound.dll
2.Script hook. Wkleiłem do folderu z grą wszystko ze ściągniętego folderu czyli folder sripts,plik scripthook.dll, oraz scripthookdotnet.asi .
Problem występuje, podczas próby włączenia gry wyskakuje okienko, że wystąpił problem z GTAIV i program musi zostać zamknięty. Dodam, że kiedy wykasuje scripthook nie ma problemu z włączeniem gry.Nie wiem co może być przyczyną, przeinstalowywałem grę z 3 razy i jest tak samo.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Teraz wyczytałem w tym temacie, że ta modyfikacja nie działa z najnowszym patchem:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=414687&view=findpost&p=1059866338

Niestety musisz zaczekać na aktualizację od autora lub możesz skorzystać z jakiegoś innego moda mającego podobną funkcjonalność, np. jakiegoś trainera.

___________________
Administrator
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
Tu jest właśnie problem, bo okazuje się dotyczy on chyba wszystkich modów. Mam ten sam problem z modem First Response, przez script hooka nie działa gra ( instalowałem mod oboma sposobami)
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
Może by wgrać patcha 1.0.04, ale nie wiem skąd go wziąść w internecie naszukałem się tylko 1.0.0.2 i1.0.0.7
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#

___________________
Administrator
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
Dzięki, ale teraz widze, że jakikolwiek patch jest to i tak script hook nie chce się wgrać, bo jest ten błąd przy włączaniu gry... jakieś pomysły jeszcze?
Postów: 8 Dołączył: 2010-10-25
#
Panowie??
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG