Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 Następny
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
Jeśli naprawdę sądzisz że to wina tego konkretnego skryptu, daj grze trochę czasu na 'odpoczynek' po jego odpaleniu, tj. zmień wait 0 na np. wait 250. Spowolni to czas reakcji na wciśnięte klawisze, ale skrypt odpalany 4x na sekundę, a nie ~20x na sekundę już lagować nie powinien (z wait 0 też nie powinien, ale cóż).

Jest sposób na optymalizację tego skryptu, później wrzucę poprawioną wersję.

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piteros009 napisał(a):
jak pamiętam jeszcze w wakacje, cleo wcale nie lagował się, później miałem przerwe od GTA, teraz wróciłem i jest krytycznie


W takim razie to pewnie wina sprzętu/oprogramowania. Jeżeli nie odkurzałeś komputera wewnątrz, to pewnie karta graficzna nie wyrabia.

___________________
Administrator
Postów: 13 Dołączył: 2013-01-09
#
jeśli dam
wait 250

to większość funkcji skryptu przestanie mieć sens, np.
//leczenie postaci automat
if
001B: 15 > 0@
then
0223: set_actor $PLAYER_ACTOR health_to 20
end

gdzie 0@ to życie aktora
Postów: 13 Dołączył: 2013-01-09
#
może jeszcze jedna opcja być, w na winxp instalowałem EuroTruck simulator który ma wymagania 4krotnie wyższe niż mój laptop, oczywiście włączam i bluescreen, wpadłem na pomysł, że linux jest monolityczny i wtedy zadziała, i faktycznie na Linux Ubuntu grałem w tą gre, wróciłem na windows7, odpalam Minera Bitcoinsów, tam wyskakuje mi że nie mam GPU, zignorowałem to, podczas renderowania filmów w sonyvegas, też nie wykryło GPU. Czy możliwe jest że coś się przysmażyło przez linuxa??
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Jeżeli nie instalowałeś i nie konfigurowałeś niczego do podkręcania podzespołów, to na pewno nie wina Linuksa.

___________________
Administrator
Poprzedni 1 2 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG