Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Chciałbym aby ktoś mi pomógł złożyć pewien skrypt w którym, postacie chodziły od pkt. A do pkt B miały przy sobie bronie oraz atakowały policję gdy będzie nas atakowała. Mógłby mi ktoś pomóc, posklejać to wszystko żeby działało? Jakich opcodów użyć. Współrzędne czy też radiusy mógłbym sobie ustawić, lecz niestety resztę mimo tego iż próbuje juz od pewnego czasu nic mi nie wychodzi :( Chciałbym aby było to w CLEO.

//Edit:
To może inaczej wytłumaczę, bo bardzo mi na takim modzie zależy. Chciałbym aby aktorzy ( nie podczas misji tylko podczas normalnego grania ) poruszali się z miejsca A do miejsca B i tak w kółko oraz posiadali broń przy sobie. I gdy wjadę Carlem w moja bazę a policja za mną oni ( aktorzy ) zaczęli strzelać w policję. tylko tyle. Bardzo proszę mi pomóc, jest to dla mnie bardzo ważne.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Co do tej policji to tak jak z tymi botami robiłeś. Musisz stworzyć sferę która sprawdzi czy policja wjechała w wyznaczone miejsce i jeżeli tak to boty zaczynają strzelać do nich. Natomiast jak dać broń botom to masz opisane w poradniku na stronie głównej pod tytułem podstawy.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
A w jaki sposób mogę stworzyć tę sferę, i sprawić by pedy strzelały w policję? Chodzi mi głównie o ten kawałek skryptu.

I jest może jakiś skrypt na to by dać pedowi więcej życia? No i jak go użyć.

Próbówałem ze skryptem tym żeby gracz chodzi z pkt A do B i tak w kółko używam tego :

Kod:
07CD: AS_actor 80@ walk_to 362.2674 -2035.844 6.836 stop_with_angle 270.0 within_radius 4.0


I myślę że trzeba by było to zakończyć pętlą tak aby ta czynność wykonywała się cały czas. Ale nie wiem gdzie to wszystko użyć.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG