Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Zrobiłem sobie małe upgrade sprzętu i chciałem sprawdzić jak działa na nim gta 4. Z samą instalacją gry nie było problemu. Kłopoty zaczęły się dopiero jak chciałem zalogować się do tamtejszej usługi. No więcej zalogowałem się i w tym momencie gra chciała pobrać aktualizacje na co się zgodziłem. Po pobraniu aktualizacji gra wyłączyła się i zaczęła instalować tą aktualizacje. Potem włączyła się i znowu prosiła o zalogowanie więc to zrobiłem. Ku mojemu zdziwieniu po zalogowaniu się gra znowu prosi o aktualizacje więc myśląc ze tamto to było jednak coś innego znowu się zgodziłem. Po ponownym uruchomieniu gry znowu trzeba wykonywać te same operacje i tak w kółko. No po prostu dobijacie. Dawniej nie miałem tego problemu i wszystko zainstalowało się jak trzeba. A teraz takie cyry. Może ktoś wie co jest nie tak z tą grą?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Jak tak bardzo zależy Ci na multi to nic nie zrobisz. A jak będziesz grał tylko w single to zainstaluj patcha 1.0.0.4. i XliveLess z naszego downloadu.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
No ale czemu nic z tym nie można zrobić. Przecież chyba jest jeszcze w tej grze czynne multi. Może ktoś jeszcze inny na ten temat wypowie co może być z tym nie tak.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Dokładnie taki sam problem miałem ostatnio, kiedy chciałem pograć na multi. Jeszcze nie miałem czasu, żeby poszukać rozwiązania. Jak tylko się czegoś dowiem, to napiszę.

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Być może kluczem do rozwiązania problemu jest reinstalacja OS`u.
P.S. Macie konto offline czy online?
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Online... Inaczej nie byłaby wymagana aktualizacja Games for Windows LIVE.

___________________
Administrator
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Zadałem to samo pytanie na innym forum i tam mi powiedzieli żeby zainstalować dodatkowe oprogramowanie zwane "Games for Windows Marketplace". Path po tej operacji pobrał się normalnie i tak samo zainstalował i gra działa jak trzeba.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG