Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 3 Dołączył: 2011-03-27
#
Mam mały kłopot.
Jak zaczynam grać w GTA IV tak gdzieś 5 - 10 min. to zaczyna mi się dziwnie ruszać ekran w grze, tak jakby po pijaku. Ale jak Niko chodzi podczas ruszania się ekranu to normalnie chodzi.
Powiedzcie co mam zrobić :((
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Powodem tego jest że pewnie masz zainstalowanego patha(i tak każdy wie o co chodzi z tym pathem), który powoduje bujanie się kamery. Jedna z opcji to przywrócenie oryginalnych plików i uruchamianie gry z płytą. Jeżeli koniecznie chcesz grać bez płyty bo boisz się że ci się porysuje płyta to będziesz musiał poszukać innego patha. Chociaż takie pathowanie gry mając nawet oryginał to też nie jest do końca całkiem legalne.
Postów: 3 Dołączył: 2011-03-27
#
ale się przyznam bo ściągałem przez torenta i jak ściągnąłem to miałem tak, GTA IV DVD1, GTA IV DVD2, LaunchGTAIV, paul.dll i crack do GTA IV
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
Kup oryginał, to jest zabezpieczenie antypirackie :D

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
MakG , daj mi w końcu moderatora. :D Krystian , na tym forum nie tolerujemy piractwa. Proszę o bana dla tego pana.
Postów: 3 Dołączył: 2011-03-27
#
ludziska, można już odpuścić ponieważ ściągnąłem sobie patcha do GTA IV i chodzi jak trzeba
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG