Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Planujemy wzbogacić nasz zbiór tutoriali o nowe pozycje. W robocie jest już kilka, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia, mówcie śmiało, postaramy się je uwzględnić w naszym grafiku :)

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Więc ja bym prosił o tuty:
- Omuwienie skryptu jakiegoś licznika
- Trudniejsze pojęcia CLEO
- Jak napisać skrypt CLEO 4 co działa tylko na CLEO 4
Dzięki za uwage !!
Postów: 20 Dołączył: 2009-04-16
#
Ja chciałbym znaleść tutoriala o tym jak zwiększyć LOD [odległość widzenia obiektu].
Tylko nie to że trzeba zrobić ten sam obiekt pod inną nazwą na te same współrzędne.Na gtaforums takie coś jest tylko że w ogóle nie rozumiem.
Postów: 28 Dołączył: 2009-01-21
#
Ja proponuję poradnik na temat kupowania posiadłości. Po zakupie pojawiałyby się jakieś samochody, marker z przybywającymi pieniędzmi oraz "entrance marker". Co do save'a to jest już poradnik więc każdy sobie poradzi z nim.
Niby bardzo proste, ale warto wzbogacać bazę tutoriali nawet o takie podstawowe rzeczy, które przydają się podczas pisania nowego MAINA.

___________________
http://img834.imageshack.us/img834/861/yrmwsig
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Ja prosze jeszcze o tuty:
- obiekty w locie czyli np pilka co robi jak jest w powietrzu, w ktura strone ma lecieć

Matisk zbędne. Napewno każdy sobie z tym poradzi.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Ja bym prosił o więcej tutoriali na temat pisania misji. A głównie o połączenie opcodów w jedną całość i żeby wszystko ładnie działało. Może inni nie mają z tym problemów ale ja je mam i to całkiem spore, mam pomysł na misję ale nie potrafię jej wykonać mimo iż mam pozbierane współrzędne itp. to patrząc się na SB3 mam całkowita pustkę mimo tego że dotychczasowe tutoriale czytałem kilkakrotnie.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piotrburza: Pobierz sobie ostatnie przykłady, może coś Ci pomogą. Jeśli nie, to nasz przyszły projekt ułatwi Ci sprawę. Pojawi się on w okresie ferii dla województwa mazowieckiego.

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
ok, no to będę czekać.
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Jak chciałbym tutoriale o:
- ustawienie offset przy attach
- jak dodać do pedów animacje, ale do wszystkich co możemy spotkać a nie tylko do jednego
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG