Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Mam pytanie związane z wojną gangów w GTA SA, wiem że w skrypcie można ułożyć gdzie jaki gang ma stacjonować i za obfituje to kolorem danego gangu na mapie, lecz jeśli ja chciałbym by na przykład Ganton nie mieli koloru zielonego, lecz brązowy, czy niebieski? Da się to jakoś ustawić, osobiście przeszukiwałem folder z grą w poszukiwaniu odpowiedzi, niestety bez efektów. Dlatego, może ktoś z was wie gdzie można pozmieniać te kolory?

___________________

Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
To jest wbite w EXE, więc zabawa z tym nie jest prosta. Przez żaden opcode ani plik gry tego nie zmienisz.

Nie, nie wiem w jakim adresie pamięci jest to zakodowane.

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi ale takie coś da się ustawić chyba przez program o nazwie "GTA Savegame Editor" edytując plik save. Na czym to dokładnie polega to nie wiem ale jak się tym bawiłem to udało mi się zmienić kolorek na mapie w danym miejscu.
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
No to skoro zmiana tego jest taka trudna, to może istnieje jakaś możliwość "namalowania" takiego kwadracika w grze na tej mapce? Oczywiście nie chodzi mi tutaj, o zmianę całej mapki. Może ma ktoś jakieś pomysły?

___________________

Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG