Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 18 Dołączył: 2010-10-27
#
Witam.Mam problem z GTA SA.Mianowicie kiedy próbuję wejść do jakiegoś domu(do środka) to czarny ekran,a w menadżeru zadań gta_sa ma stan "Bez odpowiedzi". Crash nawet występuje,kiedy dojadę do markera(np.podczas misji).
Proszę o pomoc!Co może być przyczyną,jak temu zapobiec?
P.S
Reinstal odpada,nie chce mi się od nowa wszystkich modów instalować,nawet mój IMG TOOL (v.2) przyjmuje tylko jeden plik,dlatego jak chcę zainstalować mod z wieloma teksturami,to muszę tak: Commands-Add-Wybieram i tak w kółko...
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Ciężko powiedzieć, która modyfikacja może sprawiać takie problemy nie mając odpowiedniego spisu. Mogłeś też po prostu pominąć jeden plik przy podmianie, na co receptą wydaje się tylko instalowanie od nowa wszystkich modyfikacji, najlepiej na świeżo zainstalowanej grze.

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Jeżeli masz te pliki ( dff oraz txd ) tych modyfikacji spokojnie możesz odinstalować San Andreaz i zainstalować od nowa do instalowania polecam ci Alci's IMG Editor v1.5 9 http://www.przeklej.pl/plik/3-alcis-img-editor-rar-0006qb6b0bq4 z obsługa powinieneś dać sobie radę. Drugim sposobem jest wyciągnieciem wszystkich plików z gta3.img ew z gta_int.img jakoś tak się nazywa. Potem przeinstalować i wsadzić te pliki które wyciągnąłeś, niekoniecznie błąd musi wynikać z archiwum gta3.img.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG