Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam.
Mam pomysł na nowego moda do GTA SA. Każdy wie, że CJ ma w San Andreas dziewczyny. Ale nie da się z nimi orzenić! Więc mój pomysł dotyczy właśnie tego. Polegało by to na tym, że po osiągnięciu 100% np z Michelle można by z nią sie pobrac. xD Następnie wybierało by się dom w którym chcę sie żeby ona mieszkała, poruszała by się ona po tym domu, w nocy spała, brała prysznic itp. Ale jednak najważniejsze było by żeby Np. o 8.00 jeździła by swoim wozem do pracy, gdzie wchodziła by do teleporta i tam była np do 15.00. Można by tez było z nią na przejeżdzki jechać i zatrzymać się gdzieś na piachowej drodze i.. ten no... każdy wie o co chodzi xD. Jeśli ktoś się tym zainteresuje to niech napisze, to powiem co i jak. Na GG jestem raczej dostępny, mój numer to 25733815 ( proszę nie pisac jezeli ktos ma jakis "pomysł", lecz jeśli był by on ciekawy i możliwy do wykonania to jak najbardziej) I odrazu mówie, że ja nie umiem tego zrobic, więc daje tylko taki pomysł.

PRIMO

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 123 Dołączył: 2010-03-31
#
Nie jest zły pomysł ja bym mógł jedynie zrobić że chodzi po domu ze spaniem to już gorzej. Do tych czynności po domu to chyba wykonalne z mniejsza pracą ale te czynności... Można by było zrobić misję jedź do sklepu itp. itd.
Postów: 18 Dołączył: 2010-10-27
#
Primo idź do działu skrypty,tam zbierz kilku skrypterów,którzy by pomogli w tym...
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG