Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 4 Dołączył: 2010-08-11
#
Załóżmy że stworzyłem koszulkę i zapisałem ją jako np. freeruntshirt.txd. Następnie wrzuciłem ją to archiwum player.img. Co mam teraz zrobić aby dodać tą koszulkę np. do binco bez podmieniania oryginalnych?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Musiałbyś dać nazwę w pliku american.gxt i pokombinować coś z innym plikiem..
Postów: 4 Dołączył: 2010-08-11
#
Dodałem 2 wpisy w shopping.dat. W grze mogę już kupić to ubranie, ale jest bez nazwy (puste pole). Mógłbyś mi pomóc z dodaniem nazwy?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Wszelkie nazwy zazwyczaj dodaje się do pliku american.gxt w folderze GTA San Andreastext. Ale jak je przypisać do ubrania w grze to już nie wiem.

Ps. mógł byś podać jakie te wpisy dodałeś?
Postów: 4 Dołączył: 2010-08-11
#
shopping.dat:
213 linijka: tshirtmrok MROKATS tshirt 0 respect 10 sexy 5 30
648 linijka: item tshirtmrok

To akurat nie było problemem. Teraz problemem jest właśnie to, że nie ma napisu.
Screen: http://img821.imageshack.us/img821/8853/84896111.png

EDIT: Przy wrzucaniu screena zauważyłem że usunęło "biały podkoszulek"... Chyba ten mod jest z góry spisany na niepowodzenie...
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Właśnie doszedłem jak to dodać jak tylko otworzyłem ten plik shopping.dat. I jak dodałem to mi nie podmieniło za żaden podkoszulek tylko mam wrażanie że jest całkiem jako nowy dodany.

Moja linijka wygląda tak:
Kod:
vesttest VESTWH vest     0 respect 2  sexy 3 10 //moje ubranie



Tylko jak dodajesz nowe ubranie zmień też nazwę pliki txd tej koszuli. Ja zmieniłem sobie np. na "vesttest" co widać zresztą w linijce powyżej.

Co do nazwania tej koszuli w grze to nazwę można wpisać tam gdzie ci napisałem wyżej i dodać do main taką oto linijkę
Kod:
00BC: show_text_highpriority GXT 'TXT2' time 3000 flag 1
wait 3000
. Ten opcod właśnie potrafi wyświetlać nazwy z tego pliku amerykana. Tylko dodanie takiej linijki do mań wiąże się z rozpoczęciem gry od nowa. Najlepiej by było zrobić takie menu od nowa w nieco innym miejscu i w cleo w wtedy by nie trza było rozpoczynań gry od nowa.
Postów: 4 Dołączył: 2010-08-11
#
Nie dawałeś linijki "item vesttest" ?
Mógłbyś mi wyjaśnić dokładniej z tym cleo menu?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
A dodałeś linijkę w clothes.dat?
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG