Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 3 Dołączył: 2010-07-01
#
Witam wszystkich. Jestem tu nowy zatem proszę o wyrozumiałość.
Poszukuję kogoś kto potrafiłby napisać plik main.scm tak aby zawarte w nim wszystkie oryginalne misje główne jak i poboczne oraz cutscenki zostały bezpiecznie usunięte oraz żeby jasno określić miejsce spwanu gracza po rozpoczęciu nowej gry. Oczywiście prosiłbym także byście podpowiedzieli mi która linijka kodu odpowiada za współrzędne spawnu gracza po rozpoczęciu nowej gry jak i po śmierci, czy złapaniu przez policję. Reszta chciałbym by została nienaruszona czyli skill gracza itp. Po prostu tworzę mod w którym mam zamiar wymienić całą mapę SA - może to wam ułatwi sprawę. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Ale i tak musisz zostawić 1 misję czyli IN THE BEGINNING (na początku). Chodzi mi o to że jeżeli gracz wpisze kod na kasę itp. (HESOYAM) i zapisze grę a nie będzie misji w main.scm to będzie crash rozumiesz mnie?
Postów: 3 Dołączył: 2010-07-01
#
aha no rozumiem, więc jak to zrobić by gra się nie crashowała? przepraszam, naprawdę wiem, że są do tego tutoriale ale czytałem je i nic z nich nie rozumiem, pomożesz?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Robisz po prostu misję "bez celu" żeby była cały czas kiedy będziesz grał zanim zaczniesz następną.A jeżeli masz dobry internet to ściągnij moda Gostown6 zainstaluj i przeanalizuj main.scm . Więcej pomysłów nie mam.
Postów: 3 Dołączył: 2010-07-01
#
poradziłem sobie :) podmieniłem main.scm z tym który jest w programie Map Cleaner - działa :)
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG