Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 63 Dołączył: 2009-01-21
#
Od samego początku "przygody" z IV mam ten sam problem, którego nie rozwiązuje żaden patch. Nie mogłem też znaleźć odpowiedzi, szukając w internecie, więc zdecydowałem się napisać temat właśnie tutaj.

Problem tkwi w tytułowym Występowaniu pojazdów. Rzecz w tym, że po mieście, jeżdżą same taksówki, czasem radiowozy i od czasu do czasu pojawi się jakiś model samochodu. Potem występują jedynie jego klony (pomijając misje). Grając u mojego przyjaciela, wszystko było w porządku. Występowało min. 4 typy pojazdów na danym obszarze, w którym akurat znajdował się Niko.

Gra działa na rozdzielczości 800x600, bez cieni na około 30-35 FPS'ach.

Możliwe, że to jest spowodowane słabym sprzętem.

Procesor: AMD Athlon 64 x2 dual core processor 4000+ (dokładnie 4,2 GHZ)
RAM: 1 GB
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8400 GS.

Proszę o pomoc.
Postów: 12 Dołączył: 2010-04-27
#
Minimalne
Kod:
    * Vista z service packiem 1, lub Windows XP z service pack 3
    * Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8GHz, AMD Athlon X2 64 2,4GHz
    * RAM: 1,5GB; 16GB miejsca na dysku
    * Grafika: Nvidia 7900 256MB/ ATI X1900 256MB

Zalecane:
Kod:
    * Vista z service packiem 1, lub Windows XP z service packiem 3
    * Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4GHz, AMD Phenom X3 2,1 GHz
    * RAM 2GB(WinXP), 2,5 GB(Vista); 18GB miejsca na dysku
    * Grafika: Nvidia 8600 512MB/ ATI 3870 512MB


Więc to pewnie wina ramu'u... lub karty graficznej, choć w to wątpię, bo jak porównywałem to nie widziałem dużych różnic, więc o karcie lepiej niech się ktoś bardziej doświadczony wypowie.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Wielu miało takie objawy jak ty i zazwyczaj powodem tego jak większość twierdzi jest mała ilość pamięci ram. Jedyne wyjście to chyba zostaje dokupienie co najmniej jednej kości ramu i najlepiej takiej samej firmy jaką masz już włożoną.
Postów: 12 Dołączył: 2010-04-27
#
To ja polecę ci dokupienie co najmniej z 1 GB, by ładnie śmigało. ;) A jeśli masz trochę kasy to też więcej będzie na przyszłość.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Wpisz do commandline :
Kod:
 -percentvidmem 60

I radzę podkręcić kartę graficzną programem ATITool działa z nVidia bo sam wczoraj podkręciłem.
(ALE O 2 STOPNIE)
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Miałem ten sam problem. Ja miałem za dużo modów ASI i nowych aut. Przeinstalowałem GTA i śmiga ;]

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG