Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
#
Witam. Chce was prosic o zrobienie mi 2 modow: 1.katapultacja z hydry tylko tak zeby po katapultacj ona nieznikla i spadochron byl. 2. Mod na otwieranie spadochronu pare razy, tak jak w just cause. Z gory dziekuje. Mody prosze wyslac na przemolek122@gmail.com .
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Temat o modzie na spadochron był już poruszany na forum przezemnie więc poszukaj.

___________________
#
Wiem ze te mody juz byly robione ale w modzie na katapultacje jest skrypt ale hydra po katapultacji znika i jest jeszcze link ktory juz niedziala. Natomiast w modzie na otwieranie spadochronu niema skryptu na to i linku tez niema.
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Wiem ;]

Nie możesz po prostu napisać skryptu że gdy aktor jest w powietrzu to dodaje mu spadochron?

___________________
Postów: 9 Dołączył: 2010-03-28
#
A jak zrobić by po wejściu w czerwony znacznikktóry znajduje się pod pierwszym domem cj pojawić się np. w vinewood.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Tworzysz czerwone kółko. Potem robisz pętle sprawdzającą czy nasz bohater wszedł owe kółko i na koniec spawnujesz samochód(bo mniemam o to ci chodzi) w wybranym miejscu. To co napisałem było już omawiane w poradniku po niżej.

http://www.gta-mods.pl/articles/view/id/1tworzeżenie czerwonego kółka inaczej sfery i tworzenie pętli. Jak ustawić samochodu w dowolnym miejscu też tam jest napisane.
#
Ale odpowiedziales na pytanie niezgodne z tematem. Przeczytaj temat jeszczeraz.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Takt to jest jak toś się dopisuje do czyjegoś tematu zamiast założyć własny. Nie spojrzałem kto napisał tego posta i odpowiedziałem myśląc że to ty potrzebujesz takiej właśnie odpowiedzi. Tego niestety co chcesz nie umiem zrobić.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG