Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
#
www.imagic.pl/files/18744/gallery2 Witam prosze o powiedzenie mi jak zrobic obiekt z wlasna tekstura w cleo. I powiedzenie mi o pliku z obrazka (nazwy:dff, txd, id). Z gory dziekuje za pomoc.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
W cleo to się nie da zrobić obiektu z własną teksturą. Jedynie da się ustawić teksturę że tak to ujmę na ekranie. Jak to zrobić masz tutaj link http://www.gta-mods.pl/articles/view/id/10. Bo chyba o to ci chodzi, a jak nie to napisz to się pomyśli i może co się wykombinuje.
#
Niestety nie oto mi chodzi. Na tym zdjeciu co podalem jest takie cos nad droga. Chodzi mi zeby ten napis co natym pisze byl inny. Skopiowac ten obiekt i zmienic teksture tego napisu ale tak zeby jeden orginalny mial ta sama teksture co mam a ten skopiowany zmodyfikowana teksture. Tylko jak to zrobic ?
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Wejdź na www.gtasive.pl zarejestruj się na tej stronce i na www.forum.gtasive.pl i w dziale o Gta SA wejdź w modyfikacje, napisz tam ten sam problem co masz teraz czyli ten temat przepisz na tamte forum to Ci pomogę bardziej i zrobię za Ciebie ten model z teksturą
Pozdro
#
Nierozumisz. Jest obiekt w grze ja wyciagnolem pliki od niego i zmienilem teksture w pliku txd poczym wrzucilem je do gta3.img i teraz jakie to id ?
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
wejdź w MapEditor i znajdź ten budynek, kliknij na niego tak aby się ten budynek zaczerwienił i tam okienko wyskoczy i w nim jest wiele rzeczy napisanych i tam pisze coś w stylu "ID cośtam" i tam jest napisane te ID
Pozdro
#
Nie tak. Ma byc jeden obiekt ktory dodam z wlasnym plikiem txd. A drugi z odzielnym plikiem txd co juz jest w grze.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Jak chcesz to ci to dodam do gry, tylko prześlij mi plik txd. Ten z nową teksturą. Potem sobie ustawisz w cleo ten dodany obiekt.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG