Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Co wy na to żeby na stronie robić co jakiś czas konkursy plan by wyglądał mniej więcej Tak :

- Najlepszy Skrypt (I tu można trochę zawęzić, np. że musi być związany z autami, dodawać nową misje, o interakcje z przechodniami itp.)
- Najlepsza Tekstura ( Tu tak samo jak u góry czyli na przykład najlepszy T-Shirt, czy tam Nóż)
- Najlepszy Model ( I znowu to Samo na przykład Broń czy łóżka itd.)

Nagrody :

1. 25pkt lub Obrazkowy Nick na 1 miesiąc (albo to i to ale nie wiem czy to nie za wiele)
2. 10pkt lub kolorowy nick na miesiąc
3. 5pkt lub kolorowy nick na tydzień
Ilość nagród będzie stosowna do ludzi startujących.
A zwycięzca każdej z kategorii dostanie Tytuł mistrzowski którego będzie musiał bronić xD

Oceną Prac zajmą się moderatorzy i administracja. (Ale wątpie że ich będzie to obchodzić więc chętne Jurii proszę pisać na PW)
Ja za wymyślenie tego chciałbym nadzorować cały przebieg konkursów xD

Dawajcie swoje sugestie na ten temat i napiszcie w jakim konkursie chcielibyście brać udział Skrypt, Tekstura, Model czy może nawet animacja (Napiszcie bo muszę wiedzieć jaki by najpierw zrobić)

___________________

Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Całkiem dobry pomysł. Tyle że:

Cytat:
- Najlepszy Skrypt (I tu można trochę zawęzić, np. że musi być związany z autami, dodawać nową misje, o interakcje z przechodniami itp.)
- Najlepsza Tekstura ( Tu tak samo jak u góry czyli na przykład najlepszy T-Shirt, czy tam Nóż)
- Najlepszy Model ( I znowu to Samo na przykład Broń czy łóżka itd.)

takich ograniczeń to nie powinno być. Każdy według mnie powinien zrobić co umie. Po prostu zadaje się temat i kto chce to bierze udział w konkursie i robi co umie jak już wspomniałem ale z godnie z tematem.

Co do nagród to jestem jak najbardziej za. Tyle że miesiąc mieć obrazkowy nik to trochę za krótko.

Natomiast co do oceny to ja bym zrobił tak że po prostu najlepiej było by wystawić ankietę i każdy by mógł głosować. No ale to moje zdanie. Wszystko zależy od organizatorów.

//Edit. I ci co są odpowiedzialni lub oceniają prace za dany konkurs nie mogli by w nim brać udziału. Chyba że głosowanie odbywało by się po przez ankietę udostępnioną dla wszystkich zarejestrowanych.
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Cytat:
o prostu zadaje się temat i kto chce to bierze udział w konkursie
Tak właśnie o taki temat mi chodziło może źle to ująłem xD

Cytat:
Natomiast co do oceny to ja bym zrobił tak że po prostu najlepiej było by wystawić ankietę i każdy by mógł głosować. No ale to moje zdanie. Wszystko zależy od organizatorów.
Można i tak ale myślę że jakieś Jurii było by bardziej praktyczne


Cytat:
//Edit. I ci co są odpowiedzialni lub oceniają prace za dany konkurs nie mogli by w nim brać udziału. Chyba że głosowanie odbywało by się po przez ankietę udostępnioną dla wszystkich zarejestrowanych.

No to oczywiste :P

No mógłbyś napisać czy brałbyś udział i w jakim najchętniej ??

___________________

Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Raczej nie. Brak chęci i pomysłów.
Postów: 552 Dołączył: 2009-11-29
#
checi sie pojawia jak bedziesz wiedzial o co grasz
poza tym zawsze mozna by wprowadzic jakies nadrody rzeczowe, np gry
czasami moge jakies zasponsorowac

___________________
https://www.youtube.com/playlist?list=PLnyepX_nM3diMjoil8NbARyMbgn4wMvOb

https://www.paysafecard.com/pl-pl/lp-produkte/mgm/?partnerProgramId=4597a36f-1a4b-4a98-ac47-c8c8e54bccc1

https://www.g2a.com/r/user-5615b5b5a48c5

Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głucho niemego.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG