Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 8 Dołączył: 2010-02-17
#
Witam :) Gdy instaluję San Andreas instaluję się do połowy i wyskakuję błąd.Patrzałem też na płytę kumpla (Obaj mamy oryginały)i jest tak samo.Gd zainstalowałem pirata którego pożyczyłem od kuzyna działało ale po 20 sekundach wywala mnie do Windowsa...Co robić?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Jeżeli naprawdę miałeś dwie oryginalne wersje gry i przy obydwu miałeś to samo to najprawdopodobniej wina leży po stronie napędu. W takim wypadku na początek sprawdź czy jak instalujesz inne gry czy co kol wiek innego to dzieje się to samo. Jeżeli tak to sprawdź jeszcze czy aby wtyczki od napędu się nie poluzowały lub nie są uszkodzone. Ja np. miałem całkiem nie dawno taką sytuacje że po włożeniu płyty do napędu w ogóle się nie chciało instalować i jak się okazało było zepsute wejście od zasilania napędu. Jeszcze ewentualnie mógł byś sprawdzić dvd-rom na innym komputerze. Inne pomysły mi nie przychodzą do głowy.
Postów: 8 Dołączył: 2010-02-17
#
A może format by pomógł?
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
No może by pomogło, zawsze można spróbować xD Mógłbyś jeszcze dokładniej ten błąd co dokładnie wyskakuje ??

___________________

Postów: 8 Dołączył: 2010-02-17
#
Wyskakuje standardowe okienko, dźwięk błędu, i w tabelce piszę że jest błąd CRC,w pliku data3.cab chyba...Zawsze jak mam Tempenego (tak się nazywa ten czarny glina?).Co to może być?
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Błąd CRC jest to błąd sum kontrolnych zwykle wynika z uszkodzonego pliku. Więc jak masz grę na gwarancji oddaj ją do sklepu. Napęd Sprawny ?? To jedyne co przychodzi mi do głowy xD

___________________

Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Błąd CRC jest to błąd sum kontrolnych zwykle wynika z uszkodzonego pliku. Więc jak masz grę na gwarancji oddaj ją do sklepu. Napęd Sprawny ?? To jedyne co przychodzi mi do głowy xD

___________________

Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Możesz jeszcze wyodrębnić pliki z płyty na dysk programem IsoBuster 2.7 ja tak zrobiłem z moim NFS i GTA IV tylko podczas tego procesu wyłącz wszystkie programy i nic nie rób.
Postów: 8 Dołączył: 2010-02-17
#
extermin gra została kupiona gdzieś tak w maju, w 2oo8 roku.
Danio a nie ma innego sposobu??
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Skoro CRC to nie.
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
spróbuj przy instalacji wybrać opcję "Custom" i odznacz "GTA San Andreas Audio" u mojego kolegi podziałało ale miał grę bez dzwięku, ale zawsze można ściągnąć z internetu ;]

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG