Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
hejoo.Właśnie prubowałem zainstalować GTA I i pokazał mi się błąd


Feature: Grand Theft Auto IV
Component: GTAIV_Dynamic
File: F:GTAIVdata2.cab
Error: Błąd danych(CRC).

Plis pomóżcie GTA mam od nie dawna a już sobie nie pogram.
Moja nadzieja w was.
Postów: 22 Dołączył: 2009-05-17
#
to jest chyba błąd z płytą że za bardzo porysowana
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Szukajka twierdzi że może być to wina porysowanej płyty lub zabrudzony laser. Jak gracze twierdzą czasami pomaga przeczyszczenie tego i tego. Proponuje ci sprawdzić płytę na innym dvd-romie. Jeżeli ten błąd będzie pojawiał się dalej to wiesz co już robić. Jeżeli nie to sprawdź jeszcze inne płyty czy na swoim dvd instalują się prawidłowo. Jeżeli nie to też już wiesz co robić. A jeżeli boisz się że możesz przy czyszczeniu zrąbać coś bardziej to proponuje ci zanieś do jakiegoś sklepu z serwisem i tam ci to zrobią za niewielką opłatą.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Właśnie pożyczyłem koledze GTA i mam nadzieję że odpali w przeciwnym razie będę musiał przeczyścić DVD-ROM`a
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Błędy CRC często wynikają nie z wadliwej płyty, bądź CD/DVD romu, ale z winy zabugowanego Windowsa. Miałem dokładnie taki sam problem jak Ty podczas drugiej instalacji GTA IV (za pierwszym razem wszystko było dobrze, ale później musiałem zrobić reisntall gry). Na szczęście jako pierwszego systemu używam Linuksa i przy pomocy programu "Wine" zainstalowałem GTA IV na partycji z Windowsem.

Możesz zrobić to samo korzystając z LiveCD jakiejś dystrybucji Linuksa, która będzie miała od razu wine i sterownik ntfs-3g. Np. Slax. Jak będziesz chciał dokładną instrukcję, to załóż oddzielny temat w kategorii "Free for all".

Możesz też podłączyć dysk do komputera kolegi i zainstalować na nim GTA IV poprzez jego system operacyjny.

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
A jest jakiś jeszcze inny program? Bo nie będę teraz sciągał Slax`a przez cały dzień.
EDIT\:Koledze GTA weszło normalnie.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
To nie program tylko system operacyjny.

Jak nie chcesz go ściągać to skorzystaj z drugiej, podanej przeze mnie, opcji.

___________________
Administrator
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG