Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 63 Dołączył: 2009-06-25
#
Witam!
I przedstawiam mój pierwszy w 100% gotowy mod. I też pierwszy samochód.
Jest to samochód konwersja z Quantum of Solace:
- Zawiera zniszczenia
- Zawiera Handling
Jest to auto przygotowywane nie całe 3 dni ,ale i szczegółowe.
Zacząłem od użycia znanego już wam 3D Rippera. Następnie po długim ustawianiu modelu stworzyłem kolizje i zacząłem tworzyć części ,których nie było w owym modelu takie jak przegroda silnika. Ale największym utrapieniem było teksturowanie. Oczywiście przyznam wam że auto nie jest idealne (jeszcze),ale są to tylko małe błędy. Mam nadzieje że auto się spodoba. Teraz pracuje nad Alfą Romeo GT (następny w kolejności będzie Aston Martin V8 Vantage). Tutaj proszę o komentarze, proszę o opinie, proszę nie sugerować się tylko zdjęciami i proszę o szczerość.
Pragnę też przeprosić beta testerów że nie wysłałem żadnej bety ,ale niestety mój internet mi na to nie pozwalał.

http://images46.fotosik.pl/216/2c303f22e188b615m
http://images36.fotosik.pl/104/ca8e59e2539418a7m
Aston Martin DBS



PS: Nie martwcie się innymi moimi modami już wkrótce je wydam. :) (są w 90% skończone)


Pozdrawiam Aft3rM4th

___________________
'Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Ładny samochód. No masz piątkę. Tym bardziej na nią zasłużyłeś że przeniosłeś go z innej gry, a to mało komu się udaje. Jak widać na załączonym obrazku z tym programem można zdziałać cuda. Tylko nie potrzebnie tak wy koloryzowałeś obrazek. Mogłeś go pokazać takim jakim jest w grze.
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
Mam tylko pytanie, nie ściągałem ale zdaje mi się ze auto może być w różnych kolorach (carcolrs.dat) ? jeśli tak to pytanko, jak to zrobiłeś, bo od niedawna szukam poradnika na nakładanie takiego koloru i tworzenia paintjob'ów
Postów: 63 Dołączył: 2009-06-25
#
Wiem mniej więcej o co ci chodzi chcesz zrobić żeby ci się zmieniał kolor auta w grze tak jak w moim? A więc w maksie wciskasz M i z narzędzia material na pustym (default) klikasz w Standard i zmieniasz na GTA Material następnie na samym dole wybierasz SA Vehicle default. Potem wybierasz w menu:
- Primary color (Kolor podstawowy tzw. 1szy)
- Secondary color (Kolor dodatkowy tzw. 2gi chodzi mi o kolejność w carcols.dat)
- Inne opcje to np. Lampy. Nie chce mi się tego teraz opisywać.
I teraz nakładasz to na miejsce gdzie ma się zmieniać kolor.
A żeby zrobić pj'sa musisz zrobić Template (za pomocą Unwrap UVW) i potem robisz teksture w PhotoShopie lub w czymś innym. Pozdro Aft3rM4th

___________________
'Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
@Kusior doszedłem do momentu "Potem wybierasz z menu...", jakiego menu ?? ja tam nigdzie nie widzę wyboru kolorów, może mugłbyś napisać jakiś tutorial albo jak znasz link do takiego tutka, był bym wdzięczny

a co do painjob'a to znaczy powiedzmy, mam zwykłe auto z gry, wrzucam je do 3ds max i co dalej, bo nie narzucę na nie po prostu tekstury bo wykasuje ona kolor, a może nie ??
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG