Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Czy ktoś się może orientuje na czy polega konwertowanie obiektów z vc do sa?

//edit: Jóź wiem, nawet nie myślałem że to takie proste. Jednak mam problem kiedy konwertuje niektóre tekstury za pomocą programu txdworkshop to program podczas konwersji się wyłącza. Ktoś wie co może być nie tak?

//Edit2: Ściągnąłem sobie wersja 4.0B i w tym działa wszystko wsio.

Temat można zamknąć.


//Edit3: Jednak to drugie pytanie dalej aktualne. Program dalej się przy prze konwertowaniu wyłącza.
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
a kompresujesz tekstury?, ja tam otwieram plik .txd z gta 3 czy VC klikam Compres all i zmieniam a dole z GTA VC na SA i SAVE TXD
Postów: 119 Dołączył: 2009-07-12
#
Nie zapomnij też o alpha(przezroczystości) w plikach które tego potrzebują...

___________________
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Cytat:
a kompresujesz tekstury?, ja tam otwieram plik .txd z gta 3 czy VC klikam Compres all i zmieniam a dole z GTA VC na SA i SAVE TXD

Dokładnie tak robię. Jednak przy niektórych plikach txd podczas kompresji program się wyłącza. I nie wiem co jest nie tak.

Cytat:
Nie zapomnij też o alpha(przezroczystości) w plikach które tego potrzebują...

Wiem o tym ale to się chyba samo wszystko kompresuje.
Postów: 63 Dołączył: 2009-06-25
#
To jest wina tej wersji albo tego jak ty to robisz nie zawieśi się jeżeli:
A:) Jeżeli dodajesz nowy cały plik od tekstury użyj jakiegoś innego i wyrzuć wszystkiegie i dopiero potem dodaj swoje.
B:) Masz oryginalny plik z Vice i chcesz dodać tekstury klikasz New wybierasz 32bity, Klikasz import zaznaczasz (NIE KLIKASZ!) twój plik kopiujesz jego nazwę, Properties wpisujesz teraz klikasz Import a potem enter. Jak skończysz to zmieniasz z VICE CITY na SAN ANDREAS i przechodzisz do File->Compress All Textures.

PS: Po każdym kroku zapisuj teksture!

___________________
'Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
Możesz też spróbować użyć innego programu do tekstur, niestety nazw nie pamiętam
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Zdaje się że znalazłem rozwiązanie tego problemu. Pod czasz kompresji pliku txd jeżeli program się wyłączy beż żadnego ostrzeżenia należy zmienić choć jedną literkę w nazwie tego pliku np.z
Kod:
generic.txd
na
Kod:
1generic.txd
i spróbować skompresować plik ponownie. U mnie to działa bez najmniejszego problemu.
Postów: 109 Dołączył: 2009-04-25
#
Witam
Sry za odkop, może ktoś dać tu tutek jak konwertować te auta z Gta VC do SA ? Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG