Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 2 Dołączył: 2009-08-25
#
Witam !! Jestem co prawda nowy ale od razu przejdę do rzeczy...


Po 1 czy da się zmieniać właściwości auta czyli ogień z wydechu czy dźwięk "gwizdka" przy zmianie biegów (sultanrs), tak jak i to w jaki sposób koleś wsiada do auta bez dachu (banschee) którego nie mogę podmienić bo mi grę wywala na pulpit a koleś zawsze wsiada przez dach... Po 2 jak zmienić, ustawić kolory na nie matowe (blista) i po 3 brudne auta jak ustawić żeby pojawiały się czyste żebym do myjni nie musiał jeździć moim świeżo podmienionym autem.... to tyle za oświecenie mnie z góry dziękuję. :)
Postów: 119 Dołączył: 2009-07-12
#
1.W Sa trzeba było zmieniać jakiś plik,np. w nrg zmieniono chyba plik .dff(aby uzyskać ogień za nim),dżwięk był a audio(nie wiem jak w gta IV,ale w IV nie wiem czy można aktualnie otworzyć i podmienić pliki),wsiadanie,to pliki najprawdopodobniej vehicles.ide itp.(oczywiście w sa).
2.Trzeba podmienić kolory na bardziej realistyczne(a może dać program(chyba)EnbSeries(dla gta IV),a co do brudu to kompletnie nie wiem)
Wszystkie moje podpowiedzi są sugestiami(w rzeczywistości nigdy tego nie sprawdzałem)

___________________
Postów: 2 Dołączył: 2009-08-25
#
Ech... myślałem że ktoś obeznany mi pomoże bo to gta zaczyna działać mi na nerwach ! nawet carcols nie mogę zmodyfikować tak żeby auto jeździło w tych kolorach które ustawie... a z tego co widziałem na filmikach na youtube "gta iv car pack ver 5" koleś zmienił gta tak jak ja tego oczekuję więc jakiś sposób na to jest ale które to pliki....
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG