Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 Następny
Postów: 3 Dołączył: 2009-07-12
#
Witam, mam problem z GTA IV otóż po jakimś czasie grania gra po prostu się zawiesza ani uruchomić menager zadań ani nic czasami jednak grę uda mi się odwiesić i grać dalej. Najczęściej jednak jest tak, że muszę kompa resetować.
Mój sprzęt:
procek - AMD Athlon x2 5400+
grafa - Nvidia GeForce 9600GT 512 mb

dodatkowo za elementem docelowym mam dopisane takie komendy:
-DX9 -availablevidmem=2.0 dla większego komfortu grania
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
Oj, karta nie wytrzymuje - nagrzewa się, i albo się komputer resetuje, albo GTA się zawiesza.

___________________
Postów: 3 Dołączył: 2009-07-12
#
proszę przeczytaj jeszcze raz 1 pierwszy post...
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
Oh...
Cytat:

Najczęściej jednak jest tak, że muszę kompa resetować.

Toż Ci człowieku mówię po Polsku, karta graficzna nie wytrzymuje.

The graphics card is not harsh.

___________________
Postów: 3 Dołączył: 2009-07-12
#
zapomniałem dodać, że jak gra się zwiesi to przy próbie odpalenia menagera zadań błąd wyskakuje, którego niestety treści nie pamiętam...
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
START > Mój Komputer > 'Wyświetl informacje o Systemie' > SS. Wrzucasz na IMAGESHACK.US.

Odpal GTA IV i zacznij grać. Gdy się zawiesi postaraj się zrobić SS, może być nawet aparatem, o. Wtedy możemy Ci pomóc. Przydały by się nam informację o całym Twoim 'sprzęcie' być może RAM jest za słaby do Twojego komputera.

___________________
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Przecież sprzęt ma dobry, sam mam podobny i wszystko działa jak należy.
Wydaje mi się, że przesadziłeś z ilością pamięci dla karty graficznej. Wywal tą komendę, którą dodałeś, albo zmień parametr na mniejszy:
Kod:
-DX9 -availablevidmem=1.5


Jeśli problem będzie nadal występował to pogrzeb w ustawieniach grafiki, pozmniejszaj niektóre wartości, być może przesadziłeś z ustawieniami detali.

___________________
Administrator
Postów: 7 Dołączył: 2009-07-25
#
Cytat:
Oj, karta nie wytrzymuje - nagrzewa się, i albo się komputer resetuje, albo GTA się zawiesza.


oj głupoty piszesz mam GeForce 8800 GT i GTA 4 na minimalnych jedzie i się nie zawiesza a procesor to: Intel Core2 Duo CPU E4600 2.4GHz więc nie gadaj takich głupot ze karta nie wytrzymuje bo moja działa i nigdy nie szwankuje :P a co do zawieszania się twojego komputera to ja gdzieś czytałem że zawiesza się z powodu włączonych innych programów ale jakich to nie pamiętam poszukam tej stronki ja znajdę to to napisze na forum (o ile nie będzie zamknięte).;)
#
Posts like this make the intrneet such a treasure trove
#
Well <a href="http://cablyo.com">maamcadia</a> nuts, how about that.
#
This was so helpful and easy! Do you have any arciltes on rehab? http://fyquovttydh.com jrvamsqmhb mbbpgswsrc
#
#
every policy car insurance quotes different kinds easy access cheap car insurance tells insurer car insurance things visit lab insurance quotes auto do-gooders vehicles registration auto insurance some cash
#
#
Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG