Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 2 Dołączył: 2016-08-17
#
Chciałem zainstalować ten licznik:
http://forum.gta-expert.it/topic/13995-1070-tachimetro-speedometer-gta-4-asi/
Według mnie zrobiłem wszystko zgodnie z insrukcją i dalej nie mam licznika.
Mam patcha 1.0.7.0.
Tak wygląda mój folder z grą
http://s10.ifotos.pl/mini/folderpng_apaqxen
Co robię nie tak, że nie mogę tego licznika zainstalować?

Może krótko opiszę co zrobiłem.
Co prawda robiłem to zgodnie z instrukcją, która jest dołączona do paczki z licznkiem. Paczka jest tu http://forum.gta-expert.it/topic/13995-1070-tachimetro-speedometer-gta-4-asi/
Najpierw zainstalowałem asi-loadera. Pobranego z tąd: http://public.sannybuilder.com/GTA4/xliveless-0.999b7.rar Instalacja tego asi-loadera polega na skopiowaniu plików do folderu z grą (tak przynajmniej jest napisane w readme) więc skopiwałem dwa pliki: xlive.dll oraz xlive_d.dll
Następnie z paczki z licznikiem skopowiałem do folderu z grą takie pliki jak: ScriptHook.dll oraz SpeedoIV.asi zgodnie z readme dołączonego do paczki.
Kolejnym krokiem było skopiwanie folderu (z paczki z licznikiem) o nazwie SpeedoIV i w tym folderze (według instrukcji) powinien być jeszcze plik SpeedoIV.ini natomiast nie było go a zamiast niego był plik Config.ini I teraz pytanie czy mam zmienić nazwę pliku czy zostawić w oryginalną nazwę ?
Ostatni krok to zamieszczenie w folderze Grand Theft Auto IVSpeedoIVDefault jak ma wyglądać licznik. Ponieważ w folderze już był jakiś licznik (w sensie wygląd czyli plik z rozszerzeniem png) to nic nie zmieniałem.
Mimo wykonania tych wszystkich czynności licznik się nie uruchamia.
Proszę o pomoc, bo zależy aby mieć licznik w grze (jakikolwiek, nie musi być ten). Może też ktoś ma licznik działający na patchu 1.0.7.0 i chętnie by się nim ze mną podzielił oraz instrukcją instalacji.
Postów: 2 Dołączył: 2016-08-17
#
Naprawdę nikt nie może pomóc? To może chciaż instrukcja żeby zainstalować jakikolwiek licznik. Proszę :)
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG