Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
Witajcie, dziś postanowiłem zainstalować CLEO - ściągnąłem, pobrałem, ładnie wypakowałem. Lecz jest problem, plik vorbisFILE.dll crashuje mi całą grę, w ogóle się nie odpala. A gdy wgram mój, oryginalny plik vorbisFILE.dll gra chodzi płynnie, ale CLEO się nie ładuję.

-----
Nie piszcie mi tu jakiś głupot o reinstalacjo, bo to nie pomaga. Chcę konkretów, aby działało po sampem.

___________________
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Może zrób tak. Usuń to cleo co zainstalowałeś. Następnie pobierz najnowszego Sanny Buildera. Zainstaluj go i ustal folder gry gta sa w menu narzędzia>opcje. Potem w prawym dolnym rogu powinieneś mieć napis CLEO otoczony czerwoną ramką. Kliknij w ten napis i w okienku kliknij gdzieś w jego środek. I daj zainstaluj gdy się zrobi aktywne. Ja w ten sposób zawsze instaluje te biblioteki cleo i nigdy nie miałem z tym problemu. Może i tobie pomoże.
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
eurphie napisał(a):
Witajcie, dziś postanowiłem zainstalować CLEO - ściągnąłem, pobrałem, ładnie wypakowałem. Lecz jest problem, plik vorbisFILE.dll crashuje mi całą grę, w ogóle się nie odpala. A gdy wgram mój, oryginalny plik vorbisFILE.dll gra chodzi płynnie, ale CLEO się nie ładuję.

-----
Nie piszcie mi tu jakiś głupot o reinstalacjo, bo to nie pomaga. Chcę konkretów, aby działało po sampem.


może masz jakiś mod który podmienił ci ten plik?
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
Dzięki, pomysł olo pomógł - za co dostaje 'pomógła'. Zrobiłem tak jak Ty mówiłeś i działa.

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG