Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 8 Dołączył: 2009-06-15
#
Mam mały problem, nie wiem czy to wina wersji programu czy jakiegoś bug'a. Ściągnąłem sobie MED v32 i coś mi się rypie z teksturkami, właściwie to w ogóle ich nie ma, czy jest jakiś sposób żeby je włączyć? Jak mam w View wyświetlanie textur to budynki są tylko odrobinę ciemniejsze, a na mapie bez tekstur strasznie ciężko się połapać. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Jaką masz wersje gta sa? Pamiętaj żeby co kol wiek zmienić w tej grze, a także chyba nawet podejrzeć należy mieć wersje 1.0. Możesz też spróbować przeinstalować gta sa(często pomaga).
Postów: 179 Dołączył: 2009-04-14
#
ja polecam wersje map edytora ze strony gtasite.pl
Postów: 8 Dołączył: 2009-06-15
#
Mam 2.0coś tam... ale moge używać MED'a i Map viewer'a. Nie wiem czy zamieniać na tą 1.0, co nowego wnosi ta 2.0?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Powinieneś jak najbardziej spatchować grę do wersji 1.0. Wersja 2.0 wręcz blokuje możliwość zmiany czegokolwiek w grze. Owa wersja 2.0 została wprowadzona do sklepów przez producentów gry po słynnym modzie który odblokowywał pewną nie cenzuralną misje. Po prostu zablokowali tym patchem zmiany czegokolwiek w grze no i tą misje, a to że ci działa to chyba tylko podglądanie gry bo już zmienić to chyba nic nie możesz.
Postów: 8 Dołączył: 2009-06-15
#
Pomogło :) Dzięki wielkie
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG