Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Siemka :) Prosił bym o jakiegoś tutka jak w zmodlerze 2 zrobić samochód(Ja chcę opla omege :))Z góry dziękuje
Pozdro dla MakG,Eurphie i innych
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Wpisz sobie w szukajke, najlepiej google "Zmodeler 2" i daj na zakładkę video. Jest tam całkiem sporo filmików na ten temat. Jednak jeżeli nigdy wcześniej nie robiłeś żadnych modeli 3d do gta sa to nawet po obejrzeniu takiego filmiku wątpię czy ci się uda zrobić jaki kol wiek wóz do tej gry.
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Nierobiłem ale każdy się uczy.Dzięki za pomoc olo :) Ale prosił bym o pomoc MakG lub kogoś kto się na tym zna.
Postów: 74 Dołączył: 2009-01-20
#
Na Twoim miejscu najlepszym wyjściem będzie po prostu obejrzenie filmików, ale nie tylko o modelowaniu aut, ale też o podstawach programu. To na początek żeby mniej więcej wiedzieć co gdzie ma swoje miejsce w programie. Po czym jeszcze raz obejrzeć filmiki o tworzeniu modeli. Po tym już powinno Ci coś wychodzić. Wiadomo, że od razu nie zrobisz jakiegoś super auta, bo każdy od czegoś zaczyna. Tak na początek to w zupełności Ci to wystarczy. A co do oczekiwania na pomoc kogoś doświadczonego to jedyne na co możesz liczyć to ewentualne porady lub odpowiedzi na pytania dot. modelowania w programie, bo nie wydaje mi się żeby ktoś tłumaczył Ci program od podstaw i cały proces modelowania od podstaw.

___________________
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
A filmik jaki byś radził który jest łatwy,wyraźny do zrozumienia?
Postów: 74 Dołączył: 2009-01-20
#
Znalazłem kilka tutków:

Jeśli znasz dobrze angielski:
Kod:
http://www.etspe.ca/zmt/v2/


Tutaj filmiki:
Kod:
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=ZModeler+tutorial&aq=f


I coś, czym będziesz zachwycony bo to jest naprawdę dobry tutek przedstawiający wszystko po kolei:
Kod:
http://pchteam.com/art_zanoza.php

___________________
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Powiem tak:Nie znam angielskiego bo chce mi od niego rzygać!Nic nie zrozumiałem.Nie wchodzi mi.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Mało jest osób, które zajarzą za pierwszym razem o co w tym chodzi. Ja jak zaczynałem z modelowaniem to też miałem nie lada problemy. Po dziesięć razy wszystko rzucałem i za jakiś czas do tego wracałem i jakoś po woli szło. Co prawda samochodów nie umiem tworzyć. Zresztą, nigdy mnie do modelowania pojazdów nie ciągnęło ale takie proste budynki, i tym podobne sprawy to tak. A i też nie znam angielskiego mimo to jakoś sobie radze. Więc nie zniechęcaj się po pierwszych próbach tylko brnij dalej w to. I proponuje ci zacząć od czegoś prostego jak podmienianie tekstur. Jeżeli załapiesz o co chodzi spróbuj wymodelować jakiś prosty model np. budynek. I tak kombinuj, w końcu dojedziesz do wprawy.
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Ja jeden zrobiłem ;) Zmieniłem przez Photoshopa savannie koła i już.Mamy moda ;)
Postów: 119 Dołączył: 2009-07-12
#
Olopl100 to polecasz zaczynać od budynków(bo ja się brałem za auta(mam nawet tutek),ale coś mi nie wychodzi ustawianie bodajże vertexów{żle ustawiam kształt :( })?

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG