Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
http://i.imgur.com/xvZAcw2


Polish Hardcore - www.polishdayz.pl

IP: 176.9.79.179:22070

Serwer powstał 15 marca 2013. Obecnie nie posiadamy prawie żadnych graczy, jednak liczymy na to iż wkrótce się to zmieni.


-Serwer posiada bardzo dobry i stabilny hosting, dzięki czemu nigdy nie doświadczycie lagów!
- Posiadamy własną domene .pl --- www.polishdayz.pl




Serwerem zarządza skrypter lua, dając takie innowacje jak:

- Zabezpieczenie przed wyjściem z gry podczas walki
Doświadczonym graczom Day-Z na pewno zdarzały się sytuacje, gdy strzelaliście do kogoś, a on bezczelnie uciekł od walki. Na naszym serwerze takie sytuacje się nie zdarzą, z uwagi na dobry system anty-relogu. Jeśli ktoś wyjdzie z gry podczas walki, on automatycznie zginie, a administracja otrzyma o tym informacje.

- Ulepszone statystyki
Każdy gracz ma ulepszone statystyki dotyczące jazdy pojazdem, rowerem, motocyklem, a także strzelania bronią. Możesz też dłużej wstrzymywać oddech pod wodą!

- Skrypt anty-relog
Posiadamy skrypt który odbiera możliwość przedostania się przez tekstury poprzez relogi.

- Usprawnione skrypty takie jak Glue aby zapobiec bugowaniu

- Gamepoints
System GP umożliwia kupowanie udogodnień takich jak np. dodatkowe sloty w plecaku, lub obiekty na mapie.

- System osiągnięć który jest właśnie robiony

____________________________________
____________________________________



Udogodnienia na naszym serwerze:

- szybki download,

- gra bez ingerencji administratora,

- usprawniony anty-cheat,

- możliwość wdrażania własnych pomysłów do świata gry,

- często wprowadzane innowacje,

- wiele innych usprawnień.


Zapraszamy do rejestracji na forum: http://www.polskiedayz.pl
(Możecie pisać własne propozycje dotyczące skryptu na serwerze, a na pewno je rozpatrzymy!)

IP: 176.9.79.179:22070
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Horlavy napisał(a):
- Zabezpieczenie przed wyjściem z gry podczas walki
Doświadczonym graczom Day-Z na pewno zdarzały się sytuacje, gdy strzelaliście do kogoś, a on bezczelnie uciekł od walki. Na naszym serwerze takie sytuacje się nie zdarzą, z uwagi na dobry system anty-relogu. Jeśli ktoś wyjdzie z gry podczas walki, on automatycznie zginie, a administracja otrzyma o tym informacje.
Pewnie już cie tu nie zobaczę, ale Bez sensu ta opcja. Tak jak te całe zabezpieczenia anty pirackie dodawane do gier. Np. gościu straci połączone z netem nie z jego winny i dostanie bana. Po za tym wystarczy wcisnąć Ctrl+Alt+Delete i wyłączyć grę w procesach i po problemie. Zamiast dawać takie pierdoły tylko uprzykrzające graczom grę moglibyście jakoś zachęcić tego co przegrywa jakąś małą nagrodę żeby jednak został do końca walki. Gwarantuje że taki grać jak dostanie np. ostrzenie to już nie przyjdzie na twój serwer. Sam nie mam ochoty wchodzić na ten serwer przez ten punkt.
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Wydaje mnie się, że system mający zapobiegać relogom podczas strzelaniny jest uprzykrzający jedynie dla graczy którzy właśnie to robią podczas walki. Zabezpieczenie uruchamia się tylko wtedy gdy gracz wyjdzie z serwera, a podczas timeouta nic się nie dzieje. Wdrażamy aktualnie system osiągnięć i statystyk co rzeczywiście może umilić rozgrywkę. Strony na których umieszczam swoją reklamę odwiedzam regularnie, choćby po to aby przeczytać opinię taka jak twoja i ewentualnie coś dodać, poprawić :)
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Możliwe że coś źle zrozumiałem. Jednak ile razy bym to nie czytał jest to trochę bez sensu. Rozumiem to tak. Np, idę sobie drogą i spotykam innego gracza, który do mnie zaczyna strzelać. Nie mam ochoty z nim walczyć bo mój cel jest inny, więc daje nogę. Jeżeli gościa nie mogę zgubić to wychodzę z serwera. Wtedy dostaje bana bo system wykrył że stchórzyłem. Więc wniosek z tego taki, że czy mi się podoba to czy nie muszę z nim walczyć nawet jak bym miał tylko zwykły nóż, a on jakieś uzi z 5000 naboi.

Jeżeli to źle zrozumiałem to mnie popraw.
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Oczywiście możesz mu uciec. Wystarczy, że przez 20 10 sekund nie otrzymasz obrażeń i możesz się wylogować bez żadnych konsekwencji.
System pokazuje kiedy możesz opuścić grę. Osobiście uważam, że można ten czas lekko skrócić gdyż faktycznie może to być za długo.
Bana nie otrzymasz tylko po prostu zginiesz w grze, a gdy widzisz, że ktoś zamierza do ciebie strzelić jeszcze zdążysz się wylogować :)
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Przynajmniej to nie kolejny serwer typu RolePlay. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Na wstawionym przez ciebie filmiku są sceny z różnych części San Andreas - gra toczy się na całym terenie? Jeżeli tak, to trochę bezsensu, bo to niszczy cały efekt natłoku zombie. Lepiej by było stworzyć jakąś niewielką wyspę i tam wszystkich władować.

___________________
Administrator
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Zombie respią się tylko w pobliżu gracza, a po całym San Andreas rozsiane są pojazdy oraz przedmioty. Na tym polega cała zabawa, a nawet przy małej liczbie graczy jest ogromna szansa na spotkania kogoś w terenie.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Horlavy napisał(a):
Oczywiście możesz mu uciec. Wystarczy, że przez 20 10 sekund nie otrzymasz obrażeń i możesz się wylogować bez żadnych konsekwencji.
System pokazuje kiedy możesz opuścić grę.

No i właśnie to jest bez sensu. Nie podoba mi się ta opcja że z gościem muszę walczyć czy mi się to podoba czy nie. To tylko zniechęci graczy do gry. Raz dostanie taki ostrzeżenie ze zwiał z pola walki i już nie wróci na ten serwer.
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Gdybyś był tym atakującym wydaje mi się, że nie chciałbyś aby ktoś wychodził z gry gdy do niego strzelasz. Widząc kogoś kto zmierza w twoim kierunku masz czas na wyjście z gry, ale gdy już do ciebie strzeli to by było nie fair w stosunku do strzelającego który przykładowo nie rozłączyłby się z serwera podczas takie sytuacji. Po prostu takie równe szanse, a samo zabezpieczenie działa tylko 10 sekund po postrzale więc jeżeli przez ten czas uda ci się nie otrzymać żadnych obrażeń wtedy możesz opuścić serwer. Jeżeli by było tak jak mówisz, że jeżeli nie chcesz brać udziału w strzelaninie to wychodzisz, ale postaw się w sytuacji tego strzelającego gdybyś chciał kogoś zabić, a on się wylogował :)
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Ten skrypt ma poważny błąd. Nawet jak zostanę zraniony przez zobiaka, czy choćby skocze z małego urwiska to skrypt traktuje mnie jakbym uciekł z pola walki i po ponownym wejściu na serwer zostaje zabity. Przez co gra jest nie grywalna. Po za tym przetłumacz resztę skrytpu i zrób jakiegoś triala bo zupełnie nie wiem jak tam np. użyć jakieś broni.
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Nie traktowałbym tego jako błędu, w końcu chodzi tu o przetrwanie, a nie wylogowywanie się z gry kiedy jest prawdopodobieństwo, że umrzemy. Krótki tutorial został umieszczony pod klawiszem F4.
"Polish Hardcore" przecież :)
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Pograłem w to trochę dłużej i powiem że nawet ten skrypt nie przeszkadza jak myślałem, a sama gra jest wciągająca. Tylko jak dal mnie przydało by się żebyś chociaż przetłumaczył nazwy broni, i innych rzeczy, który się zbiera bo czasem trudno poznać co jest co.

edit//do czego służy radio?
Postów: 7 Dołączył: 2013-03-16
#
Radio to taka jakby namiastka chatu globalnego. Gdy mamy je w ekwipunku możemy je aktywować klawiszem Z. Otworzy się pole tekstowe i gdy coś tam napiszesz odbiorą to ludzie w danej odległości którzy też posiadają radio.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG