Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Nie działa druga misja pod tytułem "oko za oko" Po wejściu do checkpointa wywala z gry i pojawia się okienko z prośbą o wysłanie błędu.

//Chyba tytuł postu za długi ale już nie mogę poprawić.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Instalator It Never Ends korzysta z programu Spark do modyfikacji archiwum IMG, a on wymaga Microsoft .NET Framework 1.1. Upewnij się, że masz go zainstalowanego przed wgrywaniem INE.

Wcześniej nie było o tym wzmianki w opisie moda, teraz ją dodałem.

___________________
Administrator
Postów: 3 Dołączył: 2011-11-18
#
Mi się wyłącza gra w 3 misji co trzeba odebrać te pieniądze , już naskocze na ciężarówke , porozwalam te dwa samochody i jak chce wziąć te pieniądze to mnie wywala z gry .
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Koczko napisał(a):
Mi się wyłącza gra w 3 misji co trzeba odebrać te pieniądze , już naskocze na ciężarówke , porozwalam te dwa samochody i jak chce wziąć te pieniądze to mnie wywala z gry .


Dzieje się tak za każdym razem, gdy próbujesz przejść tę misję? Jakie mody masz jeszcze zainstalowane oprócz INE?

___________________
Administrator
Postów: 3 Dołączył: 2011-11-18
#
Za każdym tak jest , i nie mam żadnego , na czysto instalowałem.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Zaktualizowałem INE, możesz zobaczyć, czy w nowej wersji wciąż występuje ten błąd.

___________________
Administrator
Postów: 1 Dołączył: 2011-11-19
#
Po misji "skok" praktycznie nie ma ruchu ulicznego.
Postów: 6 Dołączył: 2011-12-25
#
Ja tez mam 3 misje i gdy wychodze z tira to mie wywala zgry :{!
Moze bedzie jakas łatka na tą misje jak najszybciej tylko na to na razie wiekszosc ma z tym problemy!!!
Postów: 6 Dołączył: 2011-12-25
#
Hej wszyscy to działą tylko mi za pierwszym razem zadzia łało tylko padłem za drugim wywaliło a za 3-ecim było spoko i przeszłem te misje.
Słuchajcie wystarczy troche cierpliwosci bo za 1 moze sie nie uda za drugim w połowie a za trzecim wszystko takie mogą byc wystepowania.
Błedy sa i bedo ale mozna wystarczy bycc ciepliwym.Moja porada{W czasie misji nie wchodzic w menu i nie wpisywac kodów}.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG