Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-23
#
Witam!

Jestem nowy i nie za bardzo się znam na moding'u.
Mój problem polega na tym iż, pobrałem car packa do GTA IV. Wrzuciłem plik wehicles.img do katalogu wszystko tak jak powinno być, handling itp tez. No ładnie gra się odpala no i widać samochody.
Problem jest taki że po mieście jeżdżą głownie taksówki, czasem się przewinie jakiś radiowóz i samochód cywilny a jak się pojawi jakiś cywilny wózek, to potem na tym obszarze jest tylko on 1 + taksówki;/

I więc postanowiłem zainstalować "Traffic fix pack" widziałem na YT ze koleś miał wszystko jak należy. I tu sie pojawia problem, po wrzuceniu tych plikow gra sie uruchamia, ale zawsze wyskocza jakies bledy no i nic to nie pomaga. Zainstalowalem te biblioteki script hook , asi loader tak jak w tym tutku ( http://www.gta-mods.pl/artykuly/41/modyfikacje-asi )
I nie działa ;/ już nie mam pomysłu co może być przyczyna. Może coś źle robię, może mam złe wersje plików nie wiem dlatego proszę o pomoc. Testowałem to na wersji gry 1.0.4.0 i 1.0.0.4 i tez nie działa...

obecnie posiadam 1.0.0.4 jak ktoś by mógł mi pomoc w wgraniu tych skryptów był bym bardzo wdzięczny bo chciałbym pograć w gtaIV real cars'ami

Dodam ze na oryginalniej wersji bez car packow i innych samochody były normalnie:) wiec nie jest możliwe ze to wina sprzetowa
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Car Pack to nie najlepsze rozwiązanie. Lepiej samemu dobierać sobie samochody. Jeżeli chcesz mogę Ci takiego packa zrobisz jeżeli wyślesz mi linki do samochodów, najpierw jednak przywróć backup lub zreinstaluj grę. Zainstaluj patcha 1.0.4.0.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Reinstalacja nic nie pomoże, bo z tego co wiem, ten błąd z taksówkami jest związany ze zżeraniem pamięci przez nowe samochody. Ludzie polecają tego fixa:
http://www.gtapolicemods.com/index.php?/files/file/21-traffic-flow-tfmv4/

Spróbuj, może pomoże. Jeśli nie, to chyba będziesz musiał zrezygnować z kilku samochodów. Ile masz pamięci RAM i jaki system operacyjny?

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Miałem tego fixa, szczerze mówiąc nic on nie dał a testowałem go u kolegi który mocniejszy sprzęt ode mnie czyli:
Phenom II x4 2.9Ghz
2GB Ram
GF GTS 450
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-23
#
Moj sprzet:
Proc: Inter core 2 duo 1.8
Grafa: Geforce 9500GT 512
RAM: 2 GB ddr2
System: XP 32 bit service pack 3

hm;D sproboje z tym fixem;) zotak a jak bym sam sobie wrzucil samochody, popodmieniał to myslisz ze by traffic był notmalnie i by nie jezdzily glownie taksowki?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Kilka samochodów nie obciąży tak pamięci ja car pack. Karta(pożal się boże ddr2) i proc masz słabe, widzę komp z allegro lub marketu :P.
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-23
#
chlopie;D komp juz ma z hmm 4 lata;D skladak ;d tylko grafe odkupilem od kolegi;d jakis czas temu;d z marketu nie z marketu ale GTA IV chodzi na tych 30 fps;D na srednich ustawieniach;>
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Zwracam honor twojemu składakowi ;P. Złożyć Ci tego car packa?
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-23
#
Jeżeli był bys tak miły;) to był bym bardzo wdzięczny ;) Zdaje się na Ciebie;) bo ja nawet nie wiem skąd te samochody dostać i tak dalej dlatego jak złożysz tak będzie;) taka jedna prośba;) zebyś nie kombinował z jakimiś furami z nieba;D tuningowane z wyglądu ;) najbardziej pozadam auta seryjne;D jakieś audi bmw;) amerykańskie typowe muscle, range rovery GMC chevrolety;) no takie jak jeżdżą w USA;D w mieście NY city;p

Z góry thx;)
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG